#297Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.
#691Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.
#63Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.
Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.
#33Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
#187Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.
#301Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.
#201Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.
Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#377Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.
Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 50
#679.“Tempel van Thebe”. Gravure.
#408Ron Van EyckeEen lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.
Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#651Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.
#398Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.
#415Willy Vandersteen“Suske & Wiske”. Een lot van 35 albums. Jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
“Suske & Wiske”. Un lot de 35 bandes dessinées. Années ‘60, ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#764Jan Eyskens“Sint-Genoveva”. Een devoot kunstwerk. Gesigneerd achteraan.
“Sainte Genovève”. Une oeuvre de dévotion. Signée au dos.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#577GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, omslag perkament.
GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, enveloppe en parchemin.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500