Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen appliques met telkens twee lichtpunten.

Een paar bronzen wandlichten met telkens twee lichtpunten.

Paire d’appliques en bronze, chaque fois à deux lumières.
Dim. h: 50 cm
SKU: 2410170058.
Category: Verlichting.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #58
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #297

    Een geelkoperen olielantaarn. Gemerkt Desmedt.

    Une lampe à huile en cuivre jaune. Marque: Desmedt.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #691

    Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.

    Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #63

    Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.

    Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #81

    Een paar art deco vazen van zachte pasta met geometrisch motief.

    Paire de vases art déco en pâte tendre à motif géométrique.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #33

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Twee wandkandelaars van donker gepatineerd en verguld brons met twaalf lichtpunten, gedragen door engelen. Empirestijl.

    Deux appliques en bronze patiné et doré a douze points lumineux, portées par des anges. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #301

    Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.

    Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #201

    Een paar kandelaars van verguld brons, telkens met vijf lichtpunten en gedragen door putti.

    Une paire de chandeliers en bronze doré a cinq points lumineux et portées par des Putti.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #377

    Een vaas van beschilderd glas en één van Frans aardewerk, beide gemonteerd als lamp. De tweede onderaan gemerkt.

    Un vase en verre peint et un autre en faïence française, les deux montés en lampe et la deuxième avec marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #468

    “La Belgique en guerre”. Maurice Maeterlinck, Cyriel Buysse & L. Dumont-Wilden. Met illustraties van Ernest Van Hammée. Omstreeks 1920.

    “La Belgique en guerre”. Maurice Maeterlinck, Cytriel Buysse & L. Dumont-Wilden. Illustré par Ernest Van Hammée. Vers 1920.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #374
    R. Terheyen

    “Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    “Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.
    No longer available
    Dim. 16 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #679
    .

    “Tempel van Thebe”. Gravure.

    “Temple de Thebe”. Une gravure.
    No longer available
    Dim. 52 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #408
    Ron Van Eycke

    Een lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.

    Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #651

    Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Recueil général des lois et ordonnances depuis le 7 août 1830, Paris, 1831, tome 1, 1835, 1847, 1852, 1855. In octavo, lederen rug.

    Recueil général des lois et ordonnances depuis le 7 août 1830, Paris, 1831, tome 1, 1835, 1847, 1852, 1855. In octavo, dos cuir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #398

    Een grote vaas van roze Muranoglas. Jaren ‘50.

    Un grand vase en verre rose de Murano. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #415
    Willy Vandersteen

    “Suske & Wiske”. Een lot van 35 albums. Jaren ‘60, ‘70 en ‘80.

    “Suske & Wiske”. Un lot de 35 bandes dessinées. Années ‘60, ‘70 et ‘80.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #764
    Jan Eyskens

    “Sint-Genoveva”. Een devoot kunstwerk. Gesigneerd achteraan.

    “Sainte Genovève”. Une oeuvre de dévotion. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #835

    Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Deels ingebonden in blauw linnen (12 vol.). Enkele jaargangen los.

    Recueil de droit pénal, Paris, 1941 – 1967. Partiellement relié en toile bleue (12 vol.). Qualques années dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Louis Camerlynckx

    “Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    “Portrait de jeune homme”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #577

    GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, omslag perkament.

    GREGORII XIII, Corpus iusis canonici, Lugduni, 1518. In-folio, enveloppe en parchemin.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More