Similar lots by type
-
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280/340 -
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#395
Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550/600 -
#221
Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#445
Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/45 -
#17
Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#298
Een bronzen bureaulamp met een kapje van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de bureau en bronze, coupe en vitrail style Tiffany.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#653
Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#428
Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/60 -
#899
Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
Une lampe industrielle à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 85/100 -
#650
Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#18
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#227
Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.
Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#824
Een kleine verzilverde bollantaarn.
Une lanterne sphérique argentée.No longer availableDim. l: +- 63 cmEstimate: € 320/360 -
#61
“Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.
”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/70 -
#76
Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100/140 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#857
Een sac-à-perles in vijf niveaus.
Un sac-à-perles en cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#756
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#867
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/150 -
#397
Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#107Amstel Royal Holland
Een paar siercachepots van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een gestileerd plantendecor. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot de décoration en faïence de Gouda, décoration de plantes stylisées. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 21 cm h: 15 cmEstimate: € 55/65 -
#161Elysée - concept, Paris
Een humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 160/180 -
#56
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50/80 -
#703
Een theekommetje met onderbordje met een blauw op wit decor van vissen en een kreeft binnenin en aan de buitenkant meerkleurige pioenen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan het bordje.
Un petit bol à thé avec soucoupe, décor bleu sur blanc de poissons et un homard, intérieur décor de pivoines polychromes. Petit éclat à l’assiette.No longer availableDim. Ø: 8 cmEstimate: € 35/50 -
#66
Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.No longer availableDim. l : 130, h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#590Amaleh
Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
Un grand tapis de Perse Gabbeh.No longer availableDim. 290 x 249 cmEstimate: € 240/360 -
#570
Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200/240 -
#65
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,21 gEstimate: € 350/450 -
#421
Een goeiendag of morgenster van hout en ijzer met dubbele kogel.
Un godendac en bois.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 45/60 -
#591
Een paar vissers van gesculpteerd Chinees ivoor op houten voetstukjes. Begin XXe eeuw.
Une paire de pêcheurs en ivoire de Chine sculptée sur socles en bois. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 420/480 -
#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Atelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60/100