Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
Dim. h: 78 cm
SKU: 2105190178.
Categories: Brons, Kristal, Verlichting.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 300 / 320
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #449

    Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.

    Trois cendriers en cristal en cristal taillé resp. bleu, rouge et incolore. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un cendrier italien soufflé.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #257
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.

    Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #854

    Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.

    Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #864

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #247

    “Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.

    ”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #241
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.

    Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #248

    Een sac-a-perlesluchter met glazen kralen.

    Un lustre sac-à-perles à perles en verre.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #234

    Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #691

    Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #213

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224

    Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 en 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #231

    Een verguld koperen luchter met acht lichtpunten in Empirestijl.

    Un lustre en cuivre doré à huit points lumineux. Style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #901

    Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #891

    Een vijfarmig koperen luchtertje.

    Un petit lustre à cinq bras en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #365
    Val St. Lambert

    Een vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #208

    Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.

    Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #869

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #893

    Een koperen luchtertje met zes kaarsenhouders en twee rijen lampjes en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en cuivre à six bougeoirs et deux rangées de lampes, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #188

    Een paar bronzen tuinvazen met decoratie van sater-en ramshoofden en druivenranken.

    Une paire de vases de jardin, décorations de satires, têtes de béliers et vignes.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm x Ø 39 cm
    Estimate: € 3500 / 4000
  • #903

    Een klein sac-a-perlesluchtertje.

    Un petit lustre sac-à-perles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #49
    Brigitte

    “Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    "Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.

    Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Een etui met twaalf zilveren lepeltjes. 800‰.

    Un étui et douze cuillères en argent. 800 ‰.
    No longer available
    Dim. ± 178 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #109
    L Colders

    “Portret van een prijsduif, nummer 6664073/35 - de kerk van Niel cementfabriek op de achtergrond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Portrait d’un pigeon voyageur, numéro 6664073/35 - église de Niel, fabrique de ciment en arrière-plan”. Huile sur toile. Soignée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #777

    Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reizigers.

    Un vase cylindrique en porcelaine chinoise, décor polychrome de voyageurs.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #184
    Charles De Groux
    Period: 1825 - 1870

    “De Bewening van Christus”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La Déploration du Christ”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 46 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #53

    Een Engelse samovar van rood koper met houten handvatjes, gedragen door berenkopjes. XIXe eeuw. Twee eikelvormige schroefjes van de handvatten manco.

    Un samovar anglais en cuivre rouge à manches en bois, porté par des têtes d’ours. Deux vis de forme conique aux manches manquants.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #404
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.

    ”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 23 x 33 & 13 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #673

    Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.

    Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #339
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #104

    “Visserstafereel.” Olieverf op doek. Toegeschreven aan een leerling van Vernet.

    ”Scène de pêche”. Huile sur toile. Attribuée à un élève de Vernet.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More