Similar lots by type
-
#397
Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/40 -
#17
Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20/30 -
#298
Een bronzen bureaulamp met een kapje van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de bureau en bronze, coupe en vitrail style Tiffany.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#857
Een sac-à-perles in vijf niveaus.
Un sac-à-perles en cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#18
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#395
Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550/600 -
#61
“Moeder met kind”. Een lampenvoet van donkergepatineerd zamak met een glazen kap.
”Mère et enfant”. Un pied de lampe en régule à patine et coupe en verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/70 -
#495
Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#227
Een paar chromen lampen in art decostijl met glazen bollen in de voet.
Une paire de lampes en chrome, style Art Déco, boules sphériques aux pieds.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 160/180 -
#428
Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/60 -
#756
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#650
Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#76
Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100/140 -
#211
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveau en versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à huit points lumineux en deux niveaux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 220/240 -
#824
Een kleine verzilverde bollantaarn.
Une lanterne sphérique argentée.No longer availableDim. l: +- 63 cmEstimate: € 320/360 -
#653
Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280/340 -
#445
Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/45 -
#899
Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
Une lampe industrielle à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 85/100 -
#867
Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/150
Other lots in this auction
-
#405
Een rond houten wandklokje.
Petite pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20/30 -
#898
Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.
Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.No longer availableDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#474Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Atelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Atelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#698
Twee aardewerken zalfpotjes op arduinen sokkeltjes. Noord-Brabant, omstreeks 1650.
Deux petits pots à pommade en faïence sur socles en pierre de taille. Brabant du Nord. +- 1650.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#47
“Vrouwelijk naakt” Een lampenvoet van donkergepatineerd kunststof met een glazen kap.
”Nu féminin”. Un pied de lampe en plastique à patine brun foncé et une coupe en verre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#409
‘De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.
Livre: ‘ De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#553
Een Imari vaas met lange nek, Japans porselein. Gedecoreerd met figuren. Met houten sokkel.
Un vase Imari au col allongé, porcelaine du Japon. Décoration de figures. Avec socle en bois.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80/120 -
#245
Een twee kleuren 18 karaats gouden sleutelzakhorloge met gedreven bloemen versierd. In origineel etui.
Montre à clé en or à deux couleurs. Décor repoussé de fleurs. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. bruto: 50,80 gEstimate: € 600/700 -
#504Gunnar Alvar
“Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.
”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.No longer availableDim. 47 x 68 cmEstimate: € 100/160 -
#68
Een bonbonnière en een vaas van Booms glas, waarbij één met meerkleurige en één met vergulde versieringen.
Une bonbonnière et un vase en verre de Boom, décors polychromes et dorés.No longer availableDim. Ø: 20 & h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#892
“Astrid, Reine des Belges” & “Albert, Roi des Belges”. Twee speciale uitgaves van ‘L’art Belge’ resp. van oktober 1935 en januari 1936.
”Astrid, Reine des Belges” et “Albert, Roi des Belges”. deux éditions spéciales de “L’art Belge” resp. octobre 1935 et janvier 1936.No longer availableEstimate: € 20/25