Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.
Dim. h: 60 cm
SKU: 1012190248.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #248
Estimate: € 190 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #391

    Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.

    Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #181

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #788

    Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.

    Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #221

    Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.

    Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #198
    C. Detouche à Paris

    Een romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.

    Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #639

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 400
  • #629
    Mercy Park Lighting

    Een lampenkap van gekleurd glas in lood. Bovenaan gemerkt. Jaren ‘60.

    Un abat-jour en verre et plomb. Marque au dessus. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #163

    Een paar bronzen waterdragers.

    Une paire de porteurs d’eau en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #793

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 440
  • #333

    Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.

    Une paire de lampes de table en bois, annaux en métal.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #101

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422
    Sciolari

    Een vintage chromen hallustertje.

    Un lustre de vestibule vintage en chrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #727

    Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.

    Un couteau tibétain en bronze, décoration d’un animal fantastique à couronne.
    No longer available
    Dim. l: 18,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #442

    Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.

    Un pied de lampe en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #647

    Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.

    Un Bouddha assis en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een zittende Boeddha van verguld brons.

    Un Bouddha assis en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #218

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #247

    Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

    Un lustre vénitien en verre à douze bras.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #188

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #426

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 440
  • #643

    “Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.

    ”Shiva dansante”. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384

    Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Double candélabre en fer forgé monté en lampe.
    No longer available
    Dim. 175 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201
    E. Laurent

    “Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    ”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 550 / 600

Other lots in this auction

  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #136

    Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.

    Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #361

    Een lot van zeven Lindner Falzlos albums met Belgische postzegels vanaf 1849. Mooie reeksen en sommige oude FDC’s inbegrepen.

    Un lot de sept albums Lindner Falzlos de timbres postes belges à partir de 1849. Contenant de jolies séries et quelques FDC anciens.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #497

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.

    Une paire de candélabres sous forme de palmiers en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een notenhouten secretaire met zwartgelakte lijsten met twee laden bovenaan en twee laden binnenin.

    Un secrétaire en noyer, cadres laqués , deux tiroirs au dessus et deux tiroirs à l’intérieur.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #194

    “Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.

    ”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 89 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #337

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395

    Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.

    Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #567

    Een antieke zittende Boeddha van brons.

    Un Bouddha assis ancien en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #312

    “Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.

    ”Femme avec chapeau”. Huile sur toile. Monogramme ‘E.V.’. Restauration dans une zone neutre.
    No longer available
    Dim. 32 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #424

    Een luchter naar art nouveau voorbeeld.

    Un lustre d’après l’Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #237

    Een pauw van gepolychromeerd brons.

    Un paon en bronze polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More