Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.

Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.

Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.
Dim. H. 25,5 cm
SKU: 2501220671.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #671
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #598

    Een fijn gesculpteerd erotisch groepje. Japans werk.

    Groupe érotique, finement sculpté. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673
    Alessi

    Witmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.

    Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & Ø38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #407

    Een Perzische dolk met schede.

    Un poignard persan. Avec fourreau.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #65
    Maioliche Deruta

    Een coupe van meerkleurig majolica met acantusbladvormige handvaten en versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Coupe en faïence multicolore à anses en forme de feuille d'acanthe et ornée d'un décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 44 x 20 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #333
    State Express Cigarettes.

    Een verzilverd metalen sigarettendoos.

    Une boîte à cigarettes en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 12x 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #638

    Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.

    Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Een schaal van rood geglazuurd Chinees aardewerk.

    Un bol de poterie chinoise émaillée rouge.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #88

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad.

    Service à thé et café 4 pièces en métal argenté avec anses en bois. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #154
    Georges Teugels

    “Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #59
    Maurice Hagemans
    Period: 1852 - 1917

    “Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.

    “Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #221

    “Liggende vrouw”. Een gepatineerd bronzen beeld in art deco-stijl naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    Femme allongée. Statue en bronze patiné de style Art Déco d'après une oeuvre d'Agathon Léonard. Sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.

    “Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More