Other lots in this auction
-
#537Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#539“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening: Sonderborg.
”Composition”. techniques mixtes sur toile. porte la signature: Sonderborg.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 200 / 250 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 500 / 600 -
#485Een Chinese dekselvaas van wit porselein met een afbeelding van kinderen in een landschap en Chinese tekst.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche de Chine, enfants dans un paysage et texte chinois.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
”Jeune femme et pigeon”. Une miniature sur porcelaine.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229Een klapsecretaire met Italiaanse bloemenmarqueterie met twee grote laden onder het klapblad en twee schuifjes binnenin. Marqueterie getrokken bovenaan.
Un secrétaire à abattant, marqueterie de fleurs, à deux tiroirs sous la tablette et deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. 100 x 90 x 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#352‘ Les Artistes’. Eerbetoon aan Leo Ferré. Tekst en lithografieën van verschillende vrienden en kennissen. Nr. 2 van 150 exemplaren
”Les Artistes”. Hommage à Leo Ferré. Texte et lithographies de différents amis et famille. N° 2 de 150 exemplaires.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#773Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#92Edgard Devos“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauraties.
”Moulin”. Huile sur toile. Signée. Restaurations.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#360Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.
Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.No longer availableDim. 214,35 gEstimate: € 50 / 80 -
#109Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951“Binnenzicht van de St Janskerk te Poperinge. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Vue d’intérieur de l’église St Jean à Poperinge”. Huile sur panneau. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120

