Other lots in this auction
-
#741SwarovskiEen vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.
Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#52“Blue jay”, “American flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten naar Audubon.
”Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois anciennes images américaines d’après Audubon.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#185Een 18 karaats wit gouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coeur sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#867Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#692Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.
Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#153Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160 / 200 -
#82“Madonna”. Een antieke tapisserie in lijst achter glas. Onleesbaar gesigneerd.
”Madonna”. Une tapisserie antique encadrée et sous verre. Signature illisible.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#562“Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.
”Composition rose et oiseaux”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540GabbehEen Iraans wollen tapijt.
Un tapis d’Iran en laine.No longer availableDim. 193 x 141 cmEstimate: € 200 / 240 -
#662Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 200 / 220 -
#409‘De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.
Livre: ‘ De toverspiegel van M.C. Escher’ B. Ernst; Benedikt Tasschen Verlag Kôln; 1994.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#176Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500

