#665Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
#295Een parelhalssnoer met verzilverd magnetisch slot.
#42“The Netherlands”. Engelse landkaart van begin XIXde eeuw.
”Les Pays-Bas”. Une carte anglaise, début XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
#17Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
#742Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#899Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
#860Een mahoniehouten halvemaantafel met klapblad, bekleed met groen leer.
Une table demi-lune en acajou avec tablette amovible, revêtement en cuir vert.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#651Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een decor van bloesems en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een knielende geisha. Eind XIXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué doré, décor de floraisons et finition d’un netsuke en ivoire sculpté en forme de geisha qui s’agenouille.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#507Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Fin XIXème siècle .No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamant van ± 0,30 ct. en een hartvormige robijn van ± 6,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un rubis en forme de coeur ayant un poids total de ± 6,50 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50