#209Paul Joostens“Stilleven met Madonna”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, Vierge”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 400 / 500 -
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
#6Een klein Engels bijzettafeltje met een lade en twee klapblaadjes.
#678Een kleine Engelse samovar van verzilverd metaal in Adamstijl. Eind XIXe eeuw. Onderaan gemerkt. Makersmerk A&JZ.
Un petit Samovar anglais en métal argenté style Adam. Fin XIXème siècle. Marque sous la base. Marque de fabrication A&JZ.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65 / 85 -
#797Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#707Twee figuurtjes van gebeeldhouwd steen op metalen sokkeltjes.
Deux figures en pierre sculptée sur socles en métal.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#631Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
#45Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een centrale briljant van ± 0,10 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 0,40 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,15 ct et un brillant central de ± 0,10 ct et des rubis ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 300 / 400 -
#659J. De Busschere“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1929.
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#737Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
#179Tony Goossens“Tramhalte Sint-Jansplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arrêt de tram, Place St-Jean”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#828Replica Chinees zwaard in koffer.
Une réplique chinoise d’une épée dans un coffre.No longer availableEstimate: € 60 / 80