#7Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een Engels presentatieschaaltje en 46 lepeltjes van Luchtvaartmaatschappijen. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair.
#42Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#443Een grote kandelaar van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Un grand candélabre en bois sculpté de style Baroque.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 70 -
#759Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989“Koppel met lam” & “Dansers”. Drie werken, gouache op papier. Spaanse school. Allen gesigneerd.
”Couple et agneau” & “Danseurs”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole, toutes signées.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#515Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450