Similar lots by type
-
#611
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250/400 -
#731
Een schemerlamp op bronzen voet, versierd met twee vogeltjes en met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met tulpen.
Un lampadaire sur pied en bronze, décoration de deux oiseaux, et un abat-jour en verre et plomb dans l’esprit Tiffany et tulipes.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200 -
#751
Een paar gebeeldhouwde wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Une paire de lampes murales à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#580
Een achtarmige luchter van messing en glas, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre à huit brans en laiton et verre, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 240/360 -
#639
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#799
Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.
Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 55/65 -
#602
Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.
Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 400/600 -
#213
Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.
Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/1800 -
#198
“Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.
”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1500/1800 -
#631
Een luchter van vol messing met acht lichtarmen.
Un lustre en laiton plein et huit bras.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#789
Een bronzen godslamp met opengewerkte bladermotieven en een rood glazen kapje.
Une lampe de sanctuaire en bronze à décor de feuilles ajourés et un abat-jour en verre rouge.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120/200 -
#475
“Vrouwelijk naakt met engel”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina.
”Nu féminin et ange”. Une statue en bronze à patine de deux couleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 300/500 -
#754
Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
Une applique Art Nouveau en bronze à deux points lumineux. Les abat-jour ne sont pas d’origine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/80 -
#247
Een bronzen sierschotel, versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un plateau de décoration en bronze, décorations de fleurs en haut-relief.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#595
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#133
“Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.
”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#178
“Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1500/2000 -
#318
Een paar bronzen cassolettes in barokke stijl.
Une paire de cassolettes en bronze, style baroque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#173
Een paar wandkandelaars van witgepatineerd hout met telkens drie lichtpunten in barokke stijl.
Une paire de candélabres muraux en bois patine blanche à trois points lumineux, style baroque.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 220/240 -
#819
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30/50 -
#730
“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
”Couple musical”. Deux statues en cuivre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#587
Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320/400 -
#617
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à huit points lumineux décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 220/300 -
#485Art de France.
Een tafellamp van oranje en blauw glaspasta. Recent werk. Gemerkt.
Une lampe de table en pâte de verre orange et bleue. Travail récent.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#401
Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#788
Een lot Booms glas, bestaande uit een bolle ronde en een langwerpige vaas met gedreven tinnen bloemendecor en twee holle langwerpige vazen, waarbij een mauve en een zwarte.
Un lot de verre de Boom, comprenant un vase rond bombé, un vase allongé à décor fleuri en étain repoussé, et deux vases creux allongés, dont un vase noir et un vase mauve.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 50/80 -
#756
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#747
Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.
Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25; Ø: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#16
Een mahoniehouten tweedeurskastje met rood marmeren blad.
Une petite armoire à deux portes en acajou et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 85 x 76 x 41 cmEstimate: € 30/40 -
#518
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#229
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#42Joseph Xavier VindevogelPeriod: 1859 - 1941
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18.5 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#77
Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60/80 -
#499Shoichi HasegawaPeriod: °1929
“Transposition”. Een ets met aquatint”. Gesigneerd en genummerd 43/99 buiten de plaat.
”Transposition”. Une eau-forte aquatinte. Signée et numérotée 43/99 hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 120/160 -
#28
Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.
Lot varié de voitures miniature dont Matchbox et Siku. La plupart dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#299Victor Hulot
“Mer miroitante à Biaritz.” Olieverf op doek. Vlaamse school. Gesigneerd.
“Mer miroitante à Biaritz”. Huile sur toile. Ecole flamande. Signée.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 300/360