#698Een paraplubak in Torhouts aardewerk met een decor van bomen, zwanen, libellen en een molen.
An umbrella stand in Torhout earthenware with a decoration of trees, swans, dragonflies, and a windmill.No longer availableDim. h 58.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#559Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#702Een milieu-de-table van verzilverd metaal, gedecoreerd met engelen.
#28HergéDe avonturen van Kuifje - De sigaren van de Farao. Eerste druk, 1955, hardcover. Versleten rug en beschadigde hoeken.
The Adventures of Tintin - Cigars of the Pharaoh (Dutch). First edition, 1955, hardcover. Worn spine and damaged corners.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#117Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#227Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.
A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.No longer availableDim. h 116 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#630Heinrich, GermanyEen uitgebreid Duits porseleinen servies met bloemendecor. Decor Parnass.Bestaande uit: 12 koppen (1 randschilfer), 12 schoteltjes, 12 desertborden, 1 lange schotel, 1 sauskom, 12 diepe borden, 12 platte borden, 1 melkkan, 1 suikerpot, 2 kleine & 2 grote ovale schalen, 1 grote taartschaal, 1 terrine, 2 slakommen. 72 stuks totaal.
An extensive German porcelain dinner service with flower decoration. Decor Parnass. Consisting of: 12 cups (1 rim chip), 12 saucers, 12 dessert plates, 1 long dish, 1 sauce boat, 12 soup plates, 12 dinner plates, 1 milk jug, 1 sugar bowl, 2 small & 2 large oval dishes, 1 large cake plate, 1 tureen, 2 salad bowls. Total of 72 pieces.No longer availableEstimate: € 400 / 600