#84Jos Govaerts“Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.
"Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
#534Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.
#705Een elegante bonheur du jour van notenhout met messingen details. Een lade in de gordel, de opbouw met vier kleine laden en een spiegel en met messingen galerij. Tapse gerainureerde poten.
An elegant walnut bonheur du jour with brass details. One drawer in the belt, the superstructure with four small drawers and a mirror and with brass gallery. Tapered fluted legs.No longer availableDim. 117 x 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#503Een paar gefumeerde glazen vazen, koud beschilderd met een bloemenmotief. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd.
A pair of smoked glass vases, hand-painted with a floral motif. Circa 1900. Numbered at the bottom.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#342Een houten prieeltje, ecru gepatineerd, voor het huisvesten van een heilige.
A wooden gazebo, ecru patinated, for housing a saint.No longer availableDim. h 90 x 32 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
#146Een Lodewijk X- stijl ronde tafel met opgeplakt decor en vergulde monturen.
A Louis XV style round table with applied decoration and gilded mounts.No longer availableDim. Ø 74 cmEstimate: € 340 / 380 -
#471AbelamEen Yam masker, Abelam stam, ter gelegenheid van het Yam feest, regio Maprik.
A Yam mask, Abelam tribe, used during the Yam festival, Maprik region.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 300 / 400