#90Een 18 karaats witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 10,27 gEstimate: € 800 / 1000 -
#500Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.No longer availableDim. 21,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#101Een tijger van albast met een slang op marmeren voetstuk. De tijger alsook de slang zijn hersteld.
A tiger in alabaster with a snake on a marble base. The tiger as well as the snake are repaired.No longer availableDim. h 31 x l 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#501AshantiEen lot van 3 gesculpteerde terracotta Ashanti potten ter bezwering van hekserij. Midden Afrikaans. Begin 20e eeuw.
A lot of 3 carved terracotta Ashanti pots for warding off witchcraft. Central African. Early 20th century.No longer availableDim. 50 & 37 & 40 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#96Giroflex“Giroflex 94799”. Een serie van 4 moderne armstoelen met gechromeerd metalen frame en gestoffeerd, kunststoffen zitting en armleuning. 1 rugleuning met barst. Onderaan gemerkt.
"Giroflex 94799". A series of 4 modern arm chairs with chromed metal frame and upholstered, plastic seat and armrest. 1 backrest cracked. Marked at the bottom.No longer availableDim. 88 x 52 x 53 cmEstimate: € 150 / 250