#132Frans Vantongerloo“Vennezicht Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1930.
"Vennezicht Kalmthoutse Heide". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1930 at the bottom.No longer availableDim. 63,5 x 87 cmEstimate: € 250 / 350 -
#300ElyseeEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen in originele doos. 14kt 585.
A set of a fountain pen and a ballpoint in original case. 14 kt 585 marked.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#383Een lot van drie vintage bureau/nachtlampjes in oranje metaal en chrome.
A lot of three vintage desk/night lamps in orange metal and chrome.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#397Een lot van twee Congolese maskers: een Mbangi Bidjl en een gazelle masker.
A lot of two Congolese masks: a Mbangi Bidjl and a gazelle mask.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#644Een vaas van Chinees porselein met vierkante doorsnede. Famille verte decor van personages in diverse scènes. Onderaan een merk refererend aan de Kangxi periode.
A Chinese porcelain vase with a square cross-section. Famille verte decoration of figures in various scenes. Mark at the bottom referring to the Kangxi period.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een Engels tafelgarnituur met twee potjes met zilveren dekseltjes, gemerkt London, 1868, H J Lias & Son (Henry John Lias & Henry John Lias) op verzilverd schaaltje.
An English table set with two jars with silver lids, marked London, 1868, H J Lias & Son on silver-plated dish.No longer availableDim. h 10 x l 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#659Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#310Delvaux FranceEen zwart lederen handtas met lange verstelbare riem. Gebruikssporen.
A black leather handbag with long adjustable strap. Signs of wear.No longer availableDim. 20 x 22 cmEstimate: € 180 / 250 -
#107P.J. Méne“De Geit”. Een beeldje van donker gepatineerd brons, onderaan gesigneerd.
"The Goat." A figurine of dark patinated bronze, signed at the bottom.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 150 / 250