#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#482Een Chinese gesculpteerde houten kamferkoffer met figuren in het decor.
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
#170Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#639Dubois, BouffioulxEen vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase with multicolored glaze, decorated with an engraved, Egyptian-inspired motif. Marked at the bottom.No longer availableDim. 53 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#255Een uit één stuk hout gesculpteerd beeld van Sint-Rochus met hond.
A sculpture carved from a single piece of wood depicting Saint Roch with a dog.No longer availableDim. h 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#291Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.
#628Een lot van 12 autominiaturen, diverse oldtimer modellen.
A lot of 12 car miniatures, various vintage car models.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#241Een Belgische staatsiedegen met gegraveerd lemmet. Greep deels bekleed met parelmoer. Lederen schede met messingen uiteinden. Gemerkt bovenaan het lemmet. Gedateerd op het gevest 1902
A Belgian ceremonial sword with engraved blade. Grip partially covered with mother-of-pearl. Leather scabbard with brass ends. Marked at the top of the blade. Dated on the hilt 1902.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
A lot of 12 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. Marked on the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 300 / 400