#739Artis-HistoriaEen groot lot compleet ingeplakte boeken, over werelddelen en fauna en flora etc... 24 stuks totaal.
A large lot of fully pasted books, about continents and fauna and flora etc... 24 pieces in total.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#23Een stolp met vlinders op oesterschelpen.
A glass dome with butterflies on oyster shells.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#246Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#727Een kastanjehouten beeld van een middeleeuwse wijsgeer.
#262Jaak GorusPeriod: 1878 - 1938Drie etsen met diverse voorstellingen, gesigneerd.
Three etchings with various depictions, signed.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#295Lladro“Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.
"King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197Een grote art deco pendule van gelakt metaal en verguld brons. Versiering met gelakt leliemotief. Aan weerskanten ramskoppen met ringen. Voetstuk oop vier voluutpootjes en versierd met een lauwerkrans. Bovenaan een baldakijn en een kegel. Wijzerplaat met een gelakt engeltje. Einde XIXde eeuw.
A large art deco clock of lacquered metal and gilded bronze. Adorned with a lacquered lily motif. Flanked by ram's heads with rings. Base with four volute legs and adorned with a laurel wreath. At the top, a canopy and a cone. Dial featuring a lacquered cherub. Late 19th century.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240