Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen plaquettes met profielen van Albert I en Elisabeth. Gesigneerd. 1916.
Charles Samuel
Period: 1862 - 1939

Een paar bronzen plaquettes met profielen van Albert I en Elisabeth. Gesigneerd. 1916.

Paire de plaquettes en bronzes aux profils d’Albert I et d’Elisabeth. Signées et datées 1916.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2508200367.
Category: Brons.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #571
    Freddy van Dyck
    Period: °1942

    “De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Les acrogymnastes”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #613

    Bronzen carrouselpaard.

    Cheval de carrousel en bronze.
    No longer available
    Dim. 130 x 120 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #198
    Mathurin Moreau
    Period: 1822 - 1912

    Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.

    Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #187

    “Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    “Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #578

    “Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.

    “Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #634

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #208

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #201
    Emile Picault
    Period: 1833 - 1915

    “Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    “Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #639

    Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)

    Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).
    No longer available
    Dim. h: +/- 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #158

    “Cupido”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Cupidon”. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #171

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #788

    Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.

    Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #167

    “Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.

    “Garçon au cerceau”. Sculpture en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
  • #177

    “Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.

    “Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #718

    Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.

    Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 12-17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    “Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de René Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #217

    “De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.

    “Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #592

    Een bolle lantaarn van brons en glas.

    Une lanterne sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #431

    Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.

    Coffret à bijoux en bronze en forme d’une bourse aux monnaies.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een paar bronzen kandelaars in barokke stijl. XIXe eeuw

    Paire de candélabres en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #231
    Rik Sauter
    Period: 1885 - 1952

    Een bronzen herenbuste op houten sokkel. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    “Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Dim. h: 44 + 11 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #92
    Charlie Delhauter
    Period: °1919

    “La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.

    “La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #423

    Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met drie kaarsenhouders.

    Paire de candélabres de style gotique en laiton. Chaque fois trois lumières.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #402

    Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.

    Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #525

    Een design salontafel met glazen blad op wielen naar ontwerp van Gae Aulenti voor Fontana Arte. Jaren ‘80.

    Table de salon design à tablette en verre et sur roulettes d’après un dessin de Gae Aulenti pour Fontana Arte. Années 80.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #276

    Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.

    Une table en chêne à allonges de style Henri II.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #671
    Alexendre, Belgium

    Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.

    Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #593

    Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #669

    Een plaasteren tuinvaas.

    Vasque en plâtre.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.

    Une petite table carrée et une table rectangulaire à tablette en onyx sur pied en laiton.
    No longer available
    Dim. 31x 31 & 61 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #6

    Een neogotisch eikenhouten haardkistje.

    Petit coffre de style gotique en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #4

    Een kop met schoteltje van Doorniks porselein. We voegen er een antiek mosterdpotje aan toe.

    Tasse et soucoupe en pâte tendre de Tournai. Nous ajoutons un moutardier ancien.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More