Similar lots by type
-
#571Freddy van DyckPeriod: °1942“De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Les acrogymnastes”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 500 / 600 -
#613Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#198Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#187“Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#578“Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
“Nu féminin”. Sculpture en bronze d’après une oeuvre de Chana Orloff de 1925.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#634Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#208Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#201Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Le Minérai”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le Minéral”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#639Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Lustre en bronze à trois double lumières. Coupe centrale en verre multicolore. Nous ajoutons quatre abat-jour en verre dans le même style (dont un avec éclat).No longer availableDim. h: +/- 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#158“Cupido”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupidon”. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#171Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 500 -
#788Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
Garniture de bureau en laiton, bronze et régule, comprenant un porte-lettres, un bougeoir, un porte-allumettes, une boîte à timbres, une brosse, une sonnette, un encrier (dégât), un vide-poche octogonal et une presse-paper en marbre rose. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#167“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Garçon au cerceau”. Sculpture en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 23 cm -
#177“Danseres uit het interbellum”. Een bronzen beeld naar een werk van Agathon Léonard. Op zwart marmeren sokkel.
“Danseuse art déco”. Sculpture en bronze d’après Agathon Léonard. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#718Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
Lot de quatre musiciens en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 12-17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
“Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de René Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 750 / 850 -
#217“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#431Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.
Coffret à bijoux en bronze en forme d’une bourse aux monnaies.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Een paar bronzen kandelaars in barokke stijl. XIXe eeuw
Paire de candélabres en bronze de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231Rik SauterPeriod: 1885 - 1952Een bronzen herenbuste op houten sokkel. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.No longer availableDim. h: 44 + 11 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919“La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#423Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met drie kaarsenhouders.
Paire de candélabres de style gotique en laiton. Chaque fois trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#402Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#335Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#525Een design salontafel met glazen blad op wielen naar ontwerp van Gae Aulenti voor Fontana Arte. Jaren ‘80.
Table de salon design à tablette en verre et sur roulettes d’après un dessin de Gae Aulenti pour Fontana Arte. Années 80.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 550 / 600 -
#276Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
Une table en chêne à allonges de style Henri II.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 50 / 60 -
#671Alexendre, BelgiumEen geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 650 / 750 -
#593Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#669Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
Une petite table carrée et une table rectangulaire à tablette en onyx sur pied en laiton.No longer availableDim. 31x 31 & 61 x 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#6Een neogotisch eikenhouten haardkistje.
Petit coffre de style gotique en chêne.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Een kop met schoteltje van Doorniks porselein. We voegen er een antiek mosterdpotje aan toe.
Tasse et soucoupe en pâte tendre de Tournai. Nous ajoutons un moutardier ancien.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 40

