Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.
Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.

Een paar bronzen sierkannen, versierd met een reliëfdecor van dansende en musicerende putti en druivenranken op de buik en bovenaan getooid met een zittend engeltje en een duif. XIXe eeuw.

Paire de cruches décoratives à décor en relief de putti dansant et jouant de la musique, grappes de raisin sur la panse et surmonté d’un angelot assis et un pigeon. XIXe siècle.
Dim. h: 57 cm
SKU: 1403170994.
Category: Brons.
Auction day: 16 March 2017 19:00
Catalogue #994
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1114

    Een Vlaamse kroon van brons met acht lichtpunten.

    Lustre “couronne flamande” en bronze à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #989

    “De golfspeelster”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.

    “La golfeuse”. Statuette en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #188

    “Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.

    “Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #965

    Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing, waarbij één in Lodewijk XV-stijl en één op voet in de vorm van een gevleugelde leeuw. Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw. De eerste licht beschadigd.

    Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré dont un de style Louis XV et un sur pied en forme d’un lion ailé. S’ouvrent comme une queue de paon. XIXe siècle. Petit accident au premier.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #979

    Een paar bronzen siervazen in empirestijl, versierd met een afbeelding van Cupido op een leeuw in reliëf op de buik.

    2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #830

    Drie lampen en een wandlamp van verguld brons, telkens versierd met een engeltje of een putto. Omstreeks 1900.

    Trois lampes et une applique en bronze doré, chaque fois ornée d’un angelot ou d’un putto. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.

    Bouddha en bronze partiellement doré. Travail thaï.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #181

    Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.

    Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #203

    “Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.

    “Nu agenouillé”. Bronze patiné d’après une oeuvre de Henri Laurens.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #970

    Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.

    Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    Een danseres in klederdracht uit de jaren ‘20 van donkergepatineerd brons met een opklapbaar kleedje. Op voetstuk van beige marmer.

    Une statue en bonze patiné représentant une danseuse des années ‘20. Sur piédestal en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 280 / 350
  • #963

    Een paar bronzen appliques met vijf lichtpunten in Lodewijk XV stijl.

    Paire d’appliques en bronze à cinq lumières. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #961

    Een gestileerd bronzen olifantje op zwart marmeren sokkeltje.

    Petit éléphant stylisé en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #964

    Een driedelig schouwgarnituur van brons en kobaltblauw porselein, bestaande uit een coupe en twee kandelaars met zeven armen en versierd met leeuwenkoppen.

    Garniture de cheminée trois pièces en bronze et porcelaine bleue cobalt comprenant une coupe et deux candélabres aux sept branches et décorés de têtes de lion.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #945

    Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.

    Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #233

    “De eeuwige denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    “Le penseur éternel”. Bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #601

    Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel in de vorm van vijf art deco danseressen.

    Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir, représentant cinq danseuses, style art deco.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #840

    Een lot brons, bestaande uit een ketel met een reliëfdecor en een kerkbel. We voegen er een antropomorfe aquamanile aan toe met opschrift “Deus et Lumen MDLXXV”.

    Ensemble de trois pièces en bronze dont un pot sur trois pieds et à décor en relief, une cloche d’église et un aquamanile anthropomorphe à l’inscription “Deus et Lumen MDLXXV”.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #583

    Een Thaise voorstelling van Visjnoe met pijl en boog van deels verguld brons. Op houten voetstuk. Pijl gebroken.

    Vishnou à l’arc et flèche en bronze partiellement doré. Sur socle en bois. Flèche cassée.
    No longer available
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #198

    “Vrouw met windhonden”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    “Femme et lévriers”. Un groupe de bronze patiné sur socle en marbre noir, d’après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #211
    Cormann & Cie.

    Een schouwpendule van zwart en rood marmer, bovenaan getooid met een beeld van groengepatineerd brons met een voorstelling van een moeder met haar dochter. XIXe eeuw.

    Pendule en marbre rouge et noir surmontée d’une sculpture en bronze à patine verte représentant une mère et sa fille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 64 x 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #985

    Een damesbuste van brons op een voetstuk van zwart marmer.

    Un buste de femme en bronze sur base de marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #1107

    Een bronzen hanglantaarn met facetgeslepen ruitjes.

    Lanterne de vestibule en bronze aux vitres taillées en facette.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #1000

    “Thomas Jefferson”. Een groep van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.

    “Thomas Jefferson”. Un groupe de bronze patiné brun foncé sur pied de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cml
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #726

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 132 x 193 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #14

    Een lot grafiek, bestaande uit een kleurenets van Hebbelinck, een ets van Wauters en van Albert de Vree.

    Un lot de trois gravures par Hebbelinck, Wauters et Albert de Vree.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #548

    Een fishtank van meerkleurig Chinees porselein met een decor van paradijsvogels in een bloemenstruik en goudvissen binnenin.

    Aquarium chinois en porcelaine multicolore. Décor de buissons fleuris et oiseaux de paradis. Décor de poissons rouges à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #842
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #894
    Jean-Michel Chauband

    “Marianne”. Litho. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd en gedateerd buiten de plaat 144/200 en 1983.

    “Marianne”. Litho. Signée dans la et hors planche et numérotée 144/200 et datée 1983 hors planche.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Drie verschillende artisanale halssnoeren van hout.

    Trois colliers artisanaux en bois.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 80
  • #1066

    Een bijzettafeltje gedecoreerd met parelmoer en ivoor.

    Table d’appoint décorée de nacre et d’ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #333

    “Le Jockey club - Paris”. Een oude verrekijker in hoes.

    “Le Jockey Club - Paris”. Ancienne paire de lunettes de théâtre dans l’étui en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #1042

    Een lot varia, bestaande uit een kindje bij een wieg van tin, een koperen fotokadertje met een putto met mandoline, een peuter van zamak op marmeren sokkel en een onderdeel van een pendule van zamak met een zittend kind.

    Lot varié comprenant un petit enfant dans un berceau en étain, un cadre à photographie en cuivre orné d’un putto jouant de la mandoline, un petit enfant en régule sur socle en marbre et une partie de pendule en régule représentant un enfant assis.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #757

    Een bronzen milieu-de-table met een opengewerkt decor van bladeren met hoofdjes op de handvatten. In het midden een gedreven koperen reliëf met een voorstelling van Venus met engeltjes. Omstreeks 1900.

    Milieu de table en bronze à décor ajouré de fleurs. Anses ornées de petites têtes. Le centre décoré de Vénus et d’angelots en cuivre repoussé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #733

    Een vaas van rood lakwerk met reliëfdecor. Chinees werk.

    Vase en laque rouge à décor en relief. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H.32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #888

    “Vrouwelijke jager met haar honden”. Een groep van gepolychromeerd zamak op een sokkel van wit en zwart marmer. Het gezichtje van ivoirine. Tijdperk art deco.

    Dame allant à la chasse avec ses deux chiens. Groupe en régule polychrome sur socle en marbre blanc et noir. Visage en ivoirine. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More