Similar lots by type
-
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#615Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#761Negen diverse rituele en andere messen. Afrikaans werk.
Neuf couteaux différents, quelques uns sont des couteaux de rituels.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#675Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#281Een houten humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. 35 x 19 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
Une statue d’ancêtre en bois. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een paar kandelaars van zwartgepatineerd en verguld brons in de vorm van moriaantjes.
Une paire de candélabres portés par des petits maures.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 300 -
#309“Neerhofscène” en “Zemelziften”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pendants.
”Scène de basse-cour” & “ Tamisage de son”. Huile sur toile. Signées. Pendants.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#755Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.
Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#751Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#358Een luchtertje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een putto met twee kapjes in de handen, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en faïence polychrome en forme de putto et deux abat-jour dans les mains, pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#805Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#234“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 320 / 380 -
#321Een Afrikaans houten beeld voorzien van een ruitje en spijkers en met schelpen als ogen.
Une statue africaine en bois à carreau et clous, et coquillages en guise d’yeux.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#801Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#787Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100 / 140 -
#418Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
Une paire de candélabres à trois bras, décorations d’albâtre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#625Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#314“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
”Portrait d’une femme”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224Georges Steel“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 300 -
#406Bijzetmeubeltje van kersenhout in Louis-Philippe stijl.
Un petit meuble en merisier style Louis Philippe.No longer availableDim. 98 x 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#683Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#590Osta DiamondEen mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 350 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#339Georges Steel“Twee jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Deux garçons”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523“Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.
”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#430Een grote reeks boeken in verband met de luchtvaart:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Een reeks in 26 delen. Lekturama Rotterdam, 1980. - “Jane’s Encyclopaedia of Aviation”. Bestseller Publications. London, 1989.- 2 posterboeken: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’aviation:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Une série en 26 volumes. Lekturama Rotterdam, 1980.- “Jane’s encyclopaedia of aviation”. Bestseller Publications. Londres, 1989.- 2 livres à posters: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#570Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#161Matriarchale stamboom van hout en metaal. Een groot vrouwelijk beeld voorzien van negen losse, al dan niet dubbele hoofden. Bamana Bambara (Mali).
Un arbre généalogique matriarcale en bois et métal. Une grande statue féminine à neuf têtes détachées, voir têtes doubles. Bamana Bambara, Mali.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 400 / 600 -
#452Een oude syphonfles. Gemerkt. Puro Seltzer BKLYN 58.
Une ancienne bouteille à siphon. Marque Puro Seltzer BKLYN 58.No longer availableEstimate: € 25 / 50


