Similar lots by type
-
#453Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#178Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 300 / 320 -
#227Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#163“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”L’archer”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. 54 x 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#198“Neptunus”. Een bronzen beeld.
”Neptune”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 149 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#737Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.
Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, qui écrase le nain Muyalaka, symbole de l’ignorance.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#878Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#408Een bronzen schaaltje met een oorlogsscène geflankeerd door een arend en een leeuw met het opschrift ‘Yzer 1914’.
Une coupelle en bronze, scène de guerre, un aigle et un lion , écriture ‘Yzer 1914’.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 32 / 35 -
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#648Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#278“Poseidon”. Een bronzen beeld.
”Poséidon”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#127“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
”Jeune femme agenouillée”. Une statue Art Déco en bronze. Travail viennois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 260 -
#217Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#118“De korendraagster” & “De zaaier”. Twee bronzen beeldjes. Beide gesigneerd.
”La porteuse de blé” & “Le semeur”. Deux statues en bronze. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#121“Geknield naakt”. Een beeldje van brons. Onderaan gemerkt.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171“De slangenbezweerder”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze.No longer availableDim. 31,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#381Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Une garniture de bureau sous forme de canon.No longer availableDim. l:24 cmEstimate: € 45 / 50 -
#691Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#563Een kalebasvormige vaas van brons, versierd met een draak in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Une gourde en bronze, décor de dragon en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#793Een olielamp van gedreven geel koper in barokke stijl op bronzen voet.
Une lampe à huile en cuivre jaune repoussé, style baroque, sur pied en bronze.No longer availableDim. h: 53 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#517Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#286Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#2S. Pinkus“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 600 / 700 -
#546Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Bob De Moor“De raadselachtige Mr. Barelli”. Eerste uitgave. Ed. Lombard, 1956.
”De raadselachtige Mr. Barelli”. Première édition. Ed. Lombard, 1956.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#431Een lot van drie oude houten speculaasplanken.
Un lot de trois anciennes planches à spéculaas.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#91Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#739Jörg ReméPeriod: °1941“Surrealistische personages”. Twee lithografieën. Artiestenproeven. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk gedateerd 1969 & 1974.
”Personnages surréalistes”. Deux lithographies. épreuves d’artiste. Signées hors planche et datées 1969 & 1974.No longer availableDim. 24 x 20 & 65 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#356Een reeks van vier rijkelijk gebeeldhouwde stoelen in barokke stijl, waarbij twee armstoelen.
Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200300 -
#703Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#604“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Pons.
”Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pons’.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 600 / 800 -
#308Fidelio, NapoliEen mandoline, afgewerkt met schildpad.
Une mandoline, finitions en tortue.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 50 / 60

