Similar lots by type
-
#127
“Geknielde jonge vrouw”. Een art deco beeld van brons. Weens werk.
”Jeune femme agenouillée”. Une statue Art Déco en bronze. Travail viennois.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 220 / 260 -
#247
“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#278
“Poseidon”. Een bronzen beeld.
”Poséidon”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#163
“De boogschutter”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”L’archer”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. 54 x 55 cmEstimate: € 200 / 220 -
#648
Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#737
Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.
Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, qui écrase le nain Muyalaka, symbole de l’ignorance.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258
Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#198
“Neptunus”. Een bronzen beeld.
”Neptune”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 149 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#453
Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171
“De slangenbezweerder”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
”Le charmeur de serpents”. Une statue en bronze.No longer availableDim. 31,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#227
Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#381
Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Une garniture de bureau sous forme de canon.No longer availableDim. l:24 cmEstimate: € 45 / 50 -
#118
“De korendraagster” & “De zaaier”. Twee bronzen beeldjes. Beide gesigneerd.
”La porteuse de blé” & “Le semeur”. Deux statues en bronze. Tout deux signées.No longer availableDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#793
Een olielamp van gedreven geel koper in barokke stijl op bronzen voet.
Une lampe à huile en cuivre jaune repoussé, style baroque, sur pied en bronze.No longer availableDim. h: 53 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#563
Een kalebasvormige vaas van brons, versierd met een draak in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Une gourde en bronze, décor de dragon en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#121
“Geknield naakt”. Een beeldje van brons. Onderaan gemerkt.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#178
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 300 / 320 -
#181
“Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.
”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#878
Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517
Een zittende Boeddha van brons. Eind XIXe eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#408
Een bronzen schaaltje met een oorlogsscène geflankeerd door een arend en een leeuw met het opschrift ‘Yzer 1914’.
Une coupelle en bronze, scène de guerre, un aigle et un lion , écriture ‘Yzer 1914’.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 32 / 35
Other lots in this auction
-
#18
Een uiteenlopend lot medische boeken. Waaronder: ‘Bilz nouvelle méthode pour guerir les maladies, Witzenstein - Schei- en Artsenybereidkunde, verschillende handboeken van het rode kruis, 2 medische Larousse encyclopedieën en een boek over kraamverpleeging, etc...
Un lot de divers livres en relation avec la médecine: Bilz nouvelle méthode pour guérir les maladies”, Witzenstein - Schei- en Artsenybereidkunde, plusieurs livres de la Croix Rouge, 2 Larousse médicales, un livre concernant l’accouchement, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#867
Een ronde design luchter in oranje glas met chromen setting. Uit de jaren ‘70.
Un lustre design rond orange en verre et montures en chrome. Années ‘70.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#177Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#281Swarovski
“De draak”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijks item 1997. In originele verpakking en met display.
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#544Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#810
Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,54 ct. Kleur F. SI1.
Un brillant dans un certificat sous scellé AIG. 0,54 ct. Couleur F. SI1.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#516Kashmir
Een Oosters tapijt van katoen en zijde.
Un tapis d’Orient en coton et soie.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 60 / 100 -
#586Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 342 x 256 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165
Een 18 karaats wit gouden zegelring met initiaal C.
Une chevalière en or blanc 18 ct, initiale C.No longer availableDim. 5,81 gEstimate: € 150 / 200 -
#187Val St. Lambert
Een siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#42J. Verschueren
“Oude huizen aan de Dijle”. Een kleurenets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
Anciennes maisons près de la Dyle”. Une eau-forte en couleurs. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableDim. 52 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#90Onsa Automatic Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Une montre pour hommes en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 70,08 gEstimate: € 1600 / 1800