Similar lots by type
-
#475
Een handgeknoopt modern wollen karpet.
Un tapis en laine moderne noué à la main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#465
Twee handgeknoopte Oosterse wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 147 x 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#435
Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Lot de trois tapis orientaux en laine différents noués à la main.No longer availableDim. 147 x 94; 170 x 104 & 167 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455
Twee verschillende handgeknoopte karpetjes, waarbij één van wol (gerepareerd) en één van wol en katoen.
Deux tapis différents noués à la main, un en laine (réparé) et un en laine et coton.No longer availableDim. 122 x 190 & 110 x 135 cmEstimate: € 30 / 40 -
#645
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse kleedjes. Slijtage.
Lot de quatre carpettes orientales nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 40 x 44; 81 x 110; 108 x 83 & 78 x 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#698Cosmos Meshed
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met bloemendecor. Belgische productie.
Tapis en laine nouée mécaniquement à décor floral. Fabrication belge.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 20 / 30 -
#445
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableDim. 236 x 170 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#262Piet Van den Buys
“Boerenpaarden met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chevaux fermiers avec charrette." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 250 / 350 -
#524
“Straatzicht met pomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd, onleesbaar.
"Vue sur la rue avec pompe". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,48 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,48 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1550 / 1650 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644
“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Avancée dans la recherche écologique". Gravure rehaussée. Monogrammée et AP hors planche.No longer availableDim. 10 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#392Trente
“Wijngaertstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Wijngaertstraat”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30x23cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996
“Danseressen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.
"Danseurs". Une lithographie. Signé et numéroté 126/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 47,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#82Paul Permeke
“Marine met zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec des voiliers." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 240 / 300 -
#251Le Tallec à Paris
Een vaas op vierkant voetstuk van veelkleurig porselein met een decor van vogels en bloemen in uitsparingen, omlijst met goud en op lichtblauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Vase à base carrée en porcelaine multicolore à décor d'oiseaux et de fleurs en cartouches, encadrées d'or et sur fond bleu clair. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#90
Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de perles et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 350 / 400 -
#526
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300