#572Y. Van der Bruggen
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100/140 -
#185
Een condimentset van zilver, met mosterdpot, zout-en pepervat. Duitse keuren.
Un service à condiments en argent, avec pot à moutarde, salière et poivrière. Poinçons allemandes.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 150/200 -
#81
Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
Une icône grecque peinte à la main. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#519
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#217
Een antieke politiesabel in schede. Folson, Bruxelles. Omstreeks 1900.
Un ancien sabre de police dans son fourreau. Folson, Bruxelles. Ca 1900.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 120/160 -
#611
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
#461
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de divers vases fleuris.No longer availableDim. H:61cmEstimate: € 80/120 -
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60/80 -
#349
Een peper- en zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk, getooid met een papegaai. XVIIIe eeuw.
Une salière et une poivrière en faïence française multicolore, à décor d'un perroquet. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 60/90 -
#87Val Saint-Lambert
Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
#331Western Germany
Een grote vaas van aardewerk.
Un grand vase en faïence.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/40 -
Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
Une paire de cornes de boeuf sur un socle métallique moderne.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40/60