Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.

Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.

Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.
Dim. h: 66 cm
SKU: 2602190642.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #642
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #635

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 460 / 500
  • #198

    “Vrouw in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20.

    Une statue d’une femme portant des jarretelles.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #597

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #625

    Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #801

    Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.

    Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #267

    Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #675

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #647

    Een paar bronzen tempelleeuwen.

    Une paire de lions de temple.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm l: 60 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #805

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #723

    Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.

    Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 & 43 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #243

    Een paar bronzen tafellampen.

    Une paire de lampes de table en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #615

    Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #605

    Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #595

    Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.

    Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #755

    Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.

    Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.
    No longer available
    Dim. 44 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #608

    Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.

    Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.
    No longer available
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #213

    Een modern bronzen beeld van een Kat.

    Une statue en bronze moderne d’un chat.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #648

    Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.

    Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #781

    Een bronzen beeld van een man in een rots. Chinees werk.

    Une statue en bronze d’un homme et un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #258

    “Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.

    Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #188

    “De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.

    “La main de Rodin”. Sculpture en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #638
    Eric Claus
    Period: °1936

    “De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #217

    “Lezende kinderen”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau.

    “Enfants lisants”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #637

    Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.

    Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.
    No longer available
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 1200 / 1400

Other lots in this auction

  • #58
    Panamarenko

    “Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)

    ”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).
    No longer available
    Dim. Ø: 52 cm; b: 93 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #599

    Twee composities. Gouache op papier. Paar pendants. Achteraan toegeschreven aan A. Lubin. Eén draagt een handtekening, de andere een monogram.

    Deux compositions. Gouache sur papier. Deux pendants. Dédicace au dos: A. Lubin. Un porte une signature, l’autre un monogramme.
    No longer available
    Dim. 37 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #776

    Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.

    Un tapis ovale chinois en laine.
    No longer available
    Dim. 280 X 188 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    W. H. Simmons

    “Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.

    ”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.
    No longer available
    Dim. 64 x 47 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #803

    Een vlinder in jade.

    Un papillon en jade.
    No longer available
    Dim. B: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 211 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #546

    Een Koedoeschedel op houten muurplaat.

    Un crâne de Koudou sur un panneau mural en bois.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #352

    “Les Belges Illustres”. 1844 (3 delen). En “Les Hommes Célèbres” (1 band).

    ”Les belges Illustres” . 1844 (3 volumes). “Les Hommes Célèbres”. (1 tôme).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.

    Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #92
    Piet Lippens

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur un moulin chandelier”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #346
    Thonet

    Een deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.

    Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #683

    Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.

    Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More