Similar lots by type
-
#675
Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 120/140 -
#665
Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.
Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/140 -
#562
Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 180/200 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250/350 -
#559
Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 200/220 -
#642
Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#460
Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.
Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.No longer availableDim. 120 x 101 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#745
Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 90/110 -
#588
Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/400 -
#584
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#603
Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.
Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#515
Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#652
Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.
Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.No longer availableDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 65/75 -
#597
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.
Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 320/360 -
#637
Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.
Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 200/220 -
#685
Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.
Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 120/140 -
#793
Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.
Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#587
Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320/400 -
#561
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 360/380 -
#695
Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/140 -
#615Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#535
Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#598
Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.
Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 650/700 -
#555
Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#566
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#790
Twee gestoffeerde fauteuils.
Deux fauteuils, revêtement en tissu.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 120/180 -
#218
Een eikenhouten slaapkamer in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een bed (met lattenbodems), een ééndeurs- en een tweedeursgarderobe met spiegels, een kaptafel met spiegels en marmer, twee nachtkastjes met marmeren blad en een wandspiegel.
Une chambre à coucher en chêne, style Louis XV, comprenant un lit ( avec sommiers), une garde-robe à une porte et une garde-robe à deux portes avec miroirs, une table de coiffure avec miroirs et marbre, deux tables de nuit avec tablettes en marbre et un miroir mural.No longer availableDim. 250 x 140 x 50 cmEstimate: € 400/600 -
#269
“La mère bien aimée”. Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van J.B. Greuze.
”La mère bien aimée”. Une gravure du XIXième siècle, d’après une oeuvre de J.B. Greuze.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 100/120 -
#497
“Samoerai”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Samouraï”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 650/750 -
#599
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#113
“Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.
“Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 100/120 -
#534
Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320/400 -
#104Bernard De Bruyn
“Veldgezicht bij avond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les champs au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#453
Een paar dekselvazen van Imariporselein met bloemendecors. Enkele randschilfers en een restauratie aan één van de deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari décors de fleurs. Quelques éclats au rebord et une restauration sur un couvercle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#200
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet d’esclaves en or jaune et blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 17,25 gEstimate: € 3000/3300