#387Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.
A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.No longer availableDim. 18 x 14cmEstimate: € 35 / 45 -
#114Aline Perrignon de Frénoy“De Muziek. D’àpres Lairesse.” Beschilderd porselein. Gedateerd 1877.
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#678Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
#553Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
#437Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#204“Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#224C. De Cock“Kade bij valavond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#421Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
#666Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80 / 120