Other lots in this auction
-
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#217
“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180/220 -
#187
“Dame met hond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Femme et son chien”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/240 -
#97
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120/180 -
#623
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#58Hollohza, Hungary
Een porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25/35 -
#252Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Zicht op de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#323
Een fluwelen voorhang met acanthusmotieven en de onderkant versierd met kwastjes.
Draperie en velours aux motifs d’acanthes, le bas tressé.No longer availableDim. 422 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met gesatineerde bloemvormige kapjes en centraal versierd met glazen pegels in twee niveaus.
Lustre en laiton avec cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre satiné, le centre décoré de chûtes en verre sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#207
Een schouwpendule van verguld en bruingepatineerd brons en albast. Bovenaan getooid met een fluit spelende herder met hond. Onder het uurwerk een voorstelling van een vogelpaar bij een nest en de poten versierd met bloemenguirlandes en -vaas in een geheel van barokke motieven. Met slinger en sleutel.
Pendule en bronze doré et patiné brun et albâtre. Surmontée d’un berger jouant la flûte et son chien. Sous l’horloge une paire d’oiseaux et leur nid, le tout décoré de guirlandes de fleurs et d’un vase entourés de rocailles. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 350/500 -
#271
“Vrouw met zwanen”. Een art deco groep van zamak op sokkel van arduin en rood marmer.
“Femme aux cygnes”. Groupe art déco en régule sur socle en pierre de taille et marbre rouge.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/120