Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar cassolettes van gaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Een paar cassolettes van gaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.

Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.

Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.
Dim. H: 40 cm
SKU: 1312220127.
Category: Aardewerk.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #127
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #697

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    Un grand vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #353

    Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.

    Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm en kleiner
    Estimate: € 60 / 100
  • #397
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #38
    Santucci Deruta

    Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #33
    Boch

    Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.

    Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #235
    Boch

    Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.

    Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 30, 43 & 57 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #312

    Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.
    No longer available
    Dim. H: 15-26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #298
    Keram, Holland

    Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.

    Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #683
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #588

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #17

    Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.

    Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 55 / 60

Other lots in this auction

  • #47

    Een vaas van gekleurd glas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #123
    Deux de Delvaux

    Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.

    Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #624
    Luce Versluys
    Period: °1912

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #580
    J. Schuermans

    “Bacchanten en saters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Bacchantes et Satyres. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 85 x 200 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69

    “Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.

    “Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #427

    Een kleine balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Petit vase balustre à décor polychrome de geishas dans des cartouches. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een siervaasje van blauw glas, rijkelijk gedecoreerd met koperen sierwerk.

    Un vase décoratif en verre bleu, richement décoré d'ornements en cuivre.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #478

    Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.

    Pot à eau du Hunan en grès émaillé gris, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de quatre oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #681

    Een lot religiosa, bestaande uit vijf Madonnabeeldjes (biscuit, Brussels porselein, aardewerk van Quimper en was), een doosje met afbeelding van de klaagmuur, een reproductie van een icoon en een missaaltje.

    Un lot religieux, composé de cinq figurines de Madone (biscuit, porcelaine de Bruxelles, faïence de Quimper et cire), une boîte avec une image du Mur des Lamentations, une reproduction d'une icône et un missel.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.

    Guanyin avec un panier de roses et une grue. Grande sculpture en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #426
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.

    Un tapis persan noué à la main en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #479
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More