Similar lots by type
-
#617
‘Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar een werk van Demeter Chiparus.
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180/240 -
#428
Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.
Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.No longer availableDim. 6,5 x 16 x 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#766
Een groen marmeren zuiltje.
Colonnette en marbre vert.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/50 -
#751
Twee marmeren inktstellen, waarbij één zwart met twee inktpotjes en één rood met een enkel inktpotje.
Deux garnitures en marbre dont un noir à deux encriers et un rouge avec un seul encrier.No longer availableDim. b: 27,5 & 15 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#110
Een 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.
Boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,14 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1200/1400 -
#15
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 80/120 -
#129Victor De BuckPeriod: 1855 - 1914
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#36
Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
Petite lanterne de vestibule en laiton et verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#131Charles Galoppin, Bruxelles
Een percussiepistool met gegraveerde versieringen in het metaal en fraai gesculpteerde decors in het houtwerk. Tweede helft XIXe eeuw.
Pistolet à percussion avec décoration gravée et finement sculptés vers la crosse. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#739
“The Royal Geographical Society Silver Map”. Een Sterling zilveren wereldkaart, uitgegeven door de Franklin Mint.
“The Royal Geographical Sociéty Silver Map”. Carte du monde en argent Sterling, éditée par Franklin Mint.No longer availableDim. 39 x 56 cùEstimate: € 80/120 -
#786
Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
Console anglaise en acajou massif sur pieds gaines.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#346
Een staander van plexi en metaal.
Piédestal en plexi et métal.No longer availableDim. H. 129 cmEstimate: € 60/100 -
#653
Een uniformvest van de Belgische burgerwacht (?)
Veste d’uniforme de la garde civique belge (?)No longer availableEstimate: € 70/120 -
#125
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 24,86 gEstimate: € 1200/1400 -
#501
Een Guan-yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Eén vingertje manco.
Guanyin en porcelaine monochrome blanc d’après les blancs de Chine. Un doigt manque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 75/100 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast in Régencestijl met onderaan twee paneeldeuren. Vroeg XIXe eeuw.
Vitrine de style Régence en chêne, le bas ouvrant à deux portes pleines. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 240 x 144 x 46 cmEstimate: € 300/500