#766Een groen marmeren zuiltje.
Colonnette en marbre vert.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
“Danseuse”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir. Fonte posthume d’après Demeter Chiparus.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 180 / 240
#253Christofle, ParisEen verzilverd metalen bestek voor twaalf personen in ménagère.
Couvert en métal argenté, pour douze personnes. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#725Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een granaat van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et un grenat de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 350 / 450 -
#67Een vergrootglas op zware gietijzeren voet? Bijgevoegd een lorgnette met geëmailleerd handvat.
Loupe sur base en fonte. Ainsi qu’une lorgnette à manche émaillée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#255Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#793Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#17Houten gewichtendoosje voor precisieweegschaal, compleet met pincet. XIXde eeuw.
#387Vier schaaltjes van Limogesporselein met verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Quatre petits plats en porcelaine de Limoges à décor de feuilles dorées. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
#57Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
Lot de treize bouteilles en faïence provenant de Saône et Loire.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 65 / 75