#746
Een handgemaakt katoenen wandkleed met een decor van dieren.
Tapisserie en coton à décor d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 250 x 210 cmEstimate: € 100/150 -
#50
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hartvormige hanger.
#787
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
#192Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#188Comblain, Liège/
Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
#487
#612
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed.
Chapeau d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#781Les Ateliers L. M. à Bordeaux
Een thermometer achter glas.
Thermomètre sous verre.No longer availableDim. 102 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#628
Een Belgische lans, model 1896.
Lance belge modèle 1896.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100/120 -
#403
Twee kristallen karaffen met geslepen stoppen en gegraveerd motief.
#337
Een oude Duitse messingen microscoop in kistje.
#619
Een tweekantige steek van een geneesheer van de Belgische burgerwacht.
Bicorne de médecin de la garde civique belge.No longer availableEstimate: € 120/180