#371Een vaas van meerkleurig glas.
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#252Karel De Pauw“Brabants type”. Litho genummerd 183/250 en gesigneerd Karel De Pauw.
"Brabant type". Lithograph numbered 183/250 and signed by Karel De Pauw.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 70 / 100 -
#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Twee blauw witte porseleinen dekselvazen.
#29J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#110Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
#315Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.
#482“Abstract”. Een collage, gemengde techniek. Achterzijde met signatuur. Vermoedelijk Rudy Pijpers. Lichte verfschade.
"Abstract". A collage, mixed media. Signature on the back. Presumably by Rudy Pijpers. Light paint damage.No longer availableDim. 29 x 39cmEstimate: € 300 / 400 -
#410Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 150 / 200 -
#184Salvador Dali“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 64 x 55cmEstimate: € 300 / 400