#402P. Madison
Een groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
A large abstract painting, oil on canvas, signed P. Madison.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#614Chirimen-e
Een houten Mazarin marqueterie bureau. Een hoogwaardige replica met 3 laden aan weerszijden, 1 center lade en deur.
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000/3500 -
#106
A solid wooden bench with a gently curved back and fan-shaped spindles. English, early 20th century.No longer availableDim. 102 x 110 x 53cmEstimate: € 200/300 -
#637Vitorio Sabadin
Een lot van 3 musicerende clowns in meerkleurig- en verguld porselein. Vitorio Sabadin, Italy.
#83
Een koperen Art Nouveau tafellamp met geslepen glazen center. Medio 1920.
#523
#189Jozef Adriaan Callaerts
“Aanlegsteiger Linker Oever van de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#448
Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100/120 -
#254
“Plattelandsgezichten”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. 19e eeuws.
#380
An 18K white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 300/350