Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Een paar chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.

Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.

Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.
Dim. l:12 cm
SKU: 2901190789.
Categories: Aziatisch, Koper, Porselein.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #789
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #874

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.

    Un grand Guanyin en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #825

    Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.

    Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 96 x 106 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #844

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    “Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een lage Chinese tafel.

    Une table basse chinoise.
    No longer available
    Dim. 34 x 118 x 164 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.

    Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm`
    Estimate: € 420 / 480
  • #603

    “Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,6 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h : 48 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #188

    Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.

    Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.
    No longer available
    Dim. h: 161 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #612

    Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.

    Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. 95 x 190 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #618

    “Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #588

    Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #886

    Een witgepatineerde houten schildersezel.

    Chevalet en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. h: 204 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #898

    Een lot porselein, bestaande uit een paar boekensteunen in de vorm van handen, een vaasje, een dansende figuur, een buldog en twee gestileerde olifantjes.

    Un lot de porcelaine, comprenant une paire de serre-livres en forme de mains, un vase, une figure dansante, un bouledogue et deux éléphants stylisés.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #77
    Pillivuyt

    Een paar porseleinen siervazen met handgeschilderde bloemendecors op een groene fond en met vergulde versieringen.

    Une paire de vases, décor peint à la main sur fond vert et décorations dorées.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #862

    Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.

    Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #881

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #611

    Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.

    Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #608

    Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.

    Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #813

    Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.

    Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    “Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.

    ”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 120
  • #843

    Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.

    Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.
    No longer available
    Dim. h: 28 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #607

    “Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 4,9 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #224

    “De aanbidding van Christus”. Olieverf op doek. Vlaamse school, omstreeks 1900.

    ”L’adoration du Christ”. Huile sur toile. Ecole flamande, +- 1900.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #753

    “Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.

    ”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141
    Louis Leloup

    Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.

    Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #84
    De Vos

    “Stilleven met appelschaal en tinnen kan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, coupe à pommes et verseuse en étain”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #65

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc et or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,21 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #336

    Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.

    Encoignure en chêne à une porte moulurée.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #500

    Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.

    Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.
    No longer available
    Dim. 405 x 302 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden ring “toi et moi” bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 en 10 saffieren samen ± 0,50 ct.

    Une bague ‘Toi et Moi’ en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et dix saphirs, ensemble ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 14,87 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #721

    Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.

    Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 - 16 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.

    Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 80 x 132 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 235 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #504
    Gunnar Alvar

    “Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.

    ”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More