Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.

Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.

Une paire de vases chinois cloisonnés sur laiton avec fleurs et papillons.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2809210401.
Categories: Aziatisch, Koper.
Auction day: 29 September 2021 19:00
Catalogue #401
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #621

    Een verguld messingen Boeddhahoofd.

    Une tête de Bouddha en laiton doré.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een messingen dienblad op vouwpoot.

    Un plateau en laiton sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #450

    Een flesvaas van Chinees porselein met een meerkleurig drakendecor. Draagt een Qianlongmerk onderaan.

    Un vase bouteille en porcelaine de Chine avec un décor de dragon multicolore. A une marque Qianlong sur le fond.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #608

    Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.

    Deux pièces en bronze asiatique, composées d'un vase du XIXe siècle (couvercle manquant) et d'un vase persan à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 & 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #444

    Een reeks van vier Japanse prenten op rijstpapier. Naar de XIXe eeuw.

    Une série de quatre estampes japonaises sur papier de riz. Vers le XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #601

    Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.

    Une paire de paons en laiton sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese sokkel met in het blad een bloemendecor van pietra dura. Beschadigingetjes aan het decor.

    Un piédestal chinois laqué noir avec un décor floral de pierre dure dans le haut. Dommages mineurs au décor.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #617

    Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine Imari, le couvercle décoré d'un chien pho. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #404

    “Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.

    Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35
    Estimate: € 60 / 100
  • #491

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #511

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #373

    Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari avec des grues dans le décor.
    No longer available
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529
    Toshimoto Suzuki
    Period: act. 1870’s - 1900’s

    “Scène uit de Satsumaopstand”. Een triptiek. Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    Scène de la rébellion de Satsuma. Un triptyque. Gravure sur bois japonaise. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #497

    Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.

    Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #551

    Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #431

    Een balustervaas van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.

    Un vase balustre cloisonné sur laiton avec fleurs et papillons.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #507

    “Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.

    Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #517

    Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

    Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #443

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #595

    Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.

    Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.
    No longer available
    Dim. 170 x 100 & 126 x 62 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #339

    Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.

    Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #641

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.

    Un cheval en faïence émaillée multicolore. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #558

    Een lotje aziatica, bestaande uit drie fijn gesculpteerde ivoren beeldjes, waarbij twee Hindoeïstische en één Boeddha, een porseleinen zalfdoosje en een kleine antieke plaquette met een wezen op de voorzijde en vijf amulettes op de andere zijde.

    Un lot d'Asiatiques, composé de trois figurines en ivoire finement sculptées, dont deux hindous et un Bouddha, une boîte à onguent en porcelaine et une petite plaque antique avec une créature sur le devant et cinq amulettes sur le de l'autre côté.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 22 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #474

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #60

    Een 18 K geelgouden ring bezet een camee. Omstreeks 1930.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 11,23 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #123

    Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.

    Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.
    No longer available
    Dim. 842,85 g Ø 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #425

    Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.

    Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #567

    Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.

    Vase en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore peint à la main et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #3

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.

    Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #578

    Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.

    Un lot de neuf livres, édité par le Mercatorfonds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #180

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen 18 K en een geelgouden speld bezet met fijne pareltjes.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et une épingle en or jaune 18 carats serties de perles fines.
    No longer available
    Dim. 3,87 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #610

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472

    “Compositie”. Een met structuur aangebracht kunstwerk op paneel.

    Composition. Une œuvre texturée sur panneau.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #421

    Een theepotje van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen onder een motief van geweven touw in reliëf. Met zilveren tuit, handvat en deksel. Een haarscheur in het glazuur binnenin aan de bevestiging van het handvat.

    Une théière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sous un motif de corde tressée en relief. Avec bec, anse et couvercle en argent. Une fissure fine dans la glaçure à l'intérieur au niveau de la fixation de la poignée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #89
    L. Lucas

    “De druivenverkoopster”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Op te frissen.

    La marchande de raisins. Peinture à l'huile sur toile. XIXème siècle. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 48 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #232
    Alfred Duquenne
    Period: 1874 - 1950

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 85 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More