Similar lots by type
-
#650Twee tafelstukken van zilvergepatineerd metaal met telkens vier kaarsenhouders.
Deux décorations de table en métal argenté avec 4 bougeoirs chacune.No longer availableDim. diam: 32 cmEstimate: € 65 / 75 -
#868Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30 / 50 -
#812Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#864Vier diverse Oosterse metalen beeldjes.
Quatre statues d’Orient en métal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#445Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 45 -
#221Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#361Een oude weegschaal met een assortiment aan gewichten.
Une ancienne balance avec plusieurs poids.No longer availableDim. L 48 CM, h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#849Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#495Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#653Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#76Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100 / 140 -
#211Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveau en versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à huit points lumineux en deux niveaux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 220 / 240 -
#298Een bronzen bureaulamp met een kapje van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de bureau en bronze, coupe en vitrail style Tiffany.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550 / 600 -
#397Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
Une ancienne lampe de bureau en métal à abat-jour vert.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#756Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 110 -
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#857Een sac-à-perles in vijf niveaus.
Un sac-à-perles en cinq niveaux.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#824Een kleine verzilverde bollantaarn.
Une lanterne sphérique argentée.No longer availableDim. l: +- 63 cmEstimate: € 320 / 360 -
#865Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#867Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#17Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#428Een schemerlamp, gedragen door een aardewerken aap.
Une lampe portée par un singe en faïence.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 60 -
#899Een industriële hanglamp met twee lichtpunten.
Une lampe industrielle à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 85 / 100
Other lots in this auction
-
#823Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
Un vitrail avec lumière représentant Anvers et cathédrale.No longer availableDim. 74 x 31 cmEstimate: € 45 / 50 -
#104A. Moens“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359“Frans Liszt”. Een gesigneerde fotolitho.
”Frans Liszt”. Une photo-lithographie signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#646MahiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 199 x 151 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229Een klapsecretaire met Italiaanse bloemenmarqueterie met twee grote laden onder het klapblad en twee schuifjes binnenin. Marqueterie getrokken bovenaan.
Un secrétaire à abattant, marqueterie de fleurs, à deux tiroirs sous la tablette et deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. 100 x 90 x 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#833Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Trois gravures sur bois d’Orient.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten wit en zwart met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Une paire de boucles d’oreilles sertie de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 850 / 950 -
#749Een oude verrekijker in lederen etui. Gemerkt S.S. Cornchake.
Une paire de jumelles ancienne dans un étui en cuir. Marque S.S. Cornchake.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#141Louis LeloupEen kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200 -
#35Een paar 18 karaats wit en geel gouden hemdenknoopjes bezet met twee kleine briljantjes.
Une paire de boutons de chemise en or blanc 18 ct sertis de petits brillants.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 250 / 350 -
#144“Kolonist”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.
”Colon”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252R. De Badrihaye“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 90 cmEstimate: € 120 / 160

