Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.
Robert Herberigs

Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Zonder lijst.

Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.
Dim. 60 x 75 cm
SKU: 1012190704.
Auction day: 11 December 2019 19:00
Catalogue #704
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Herberigs

  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Robert Herberigs

    Een paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.

    Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 & 73 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More