Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.

Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door engelen. Met 13 lichtpunten.

A pair of partially gilt bronze wall sconces in Empire style, carried by angels. With 13 light points.
Dim. 106 x 48cm
SKU: 1912230177.
Category: Brons.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #177
Estimate: € 2400 / 2600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #488

    Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.

    A bronze sculpted statue of Bodhisattva Indra in a resting posture. Presumably from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 31 x 25cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #487

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    "Feminine nude on bearskin." A group of Viennese bronze with two-tone patina. Recent work.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #451

    Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.

    A bronze sculpture of a minstrel with a lute and sword on a marble base, signed Deweyer.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #497

    “Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.

    "Dancer". A bronze statue on a pedestal made of alabaster, onyx, and marble. Inspired by a work by Chiparus.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 160 / 190
  • #153

    “Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.

    "Roman centurion". A bronze sculpture inspired by a work by A. Carrier.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #491
    Antoine Nelson

    “Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Winter outing". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #56

    Een bijzettafeltje, 2 niveaus met rijkelijk versierde bronzen poten met bustes van hofdames.

    A side table with 2 levels, adorned with richly decorated bronze legs featuring busts of court ladies.
    No longer available
    Dim. 68 x 38 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #231
    J. Tairo

    Een bronzen damesbuste. Gesigneerd achteraan.

    A bronze bust of a lady. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #483

    Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.

    A pair of bronze Art Nouveau plaques with 2 figures in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 9cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #613
    Limoges France

    Een art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.

    An art deco lamp in porcelain and bronze, marked Limoges France and signed C. Tharaud.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    “Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.

    "Child with Frog". A patinated gilded bronze sculpted figurine on a marble base. Signed, after a work by L&F Moreau.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #623

    Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.

    A Bronze Chinese cloisonné vase decorated with flowers.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #477

    “Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.

    "Arab carpet vendor." A bronze figurine in the Viennese style. Recent work.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #241

    Een bronzen beeld van een golvende dame op zwart marmeren sokkeltje. Draagt handtekening.

    A bronze sculpture of a wavy lady on a black marble pedestal. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #171

    “Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "Horses". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #147
    P.J. Mène

    “Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #508

    Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.

    A bronze sculpted statue of Cupid with arrows and bow.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #198
    Valenti

    ‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.

    'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.
    No longer available
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #481

    Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.

    A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.
    No longer available
    Dim. 15 x 12 x 32,5cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #143
    Isidoor De Rudder

    “André Vesale” door I. De Rudder. Een bronzen beeld met de beeltenis van Vealius in zijn atelier.

    "Andreas Vesalius" by I. De Rudder. A bronze statue depicting Vesalius in his studio.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #163

    Een bronzen beeld van een dansende dame in art-deco stijl op zwart marmeren voet. Draagt handtekening.

    A bronze sculpture of a dancing lady in art-deco style on a black marble base. It bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #96

    Een houten marqueterie buikkastje met 3 laden, verguld bronzen ornamenten en wit marmeren blad.

    A wooden marquetry commode with 3 drawers, gilded bronze ornaments, and a white marble top.
    No longer available
    Dim. 74 x 87 x 34cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #690

    Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.

    A silver pocket watch 800‰ under glass dome with base and with watch chain.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #176

    Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.

    An impressive solid oak Régence cupboard with 4 doors and 2 drawers. 18th century.
    No longer available
    Dim. 260 x 216 x 70
    Estimate: € 300 / 500
  • #215
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Jupiter, gesigneerd en genummerd M. 46/150.

    A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Jupiter model, signed and numbered M. 46/150.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 15 cm 3,6 kg
    Estimate: € 450 / 600
  • #376
    Stokke, Norway

    Een beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.

    A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.
    No longer available
    Dim. h 77 x b 45.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486
    Bokhara

    Een Russisch handgeknoopt tapijt in wol op wol, gemerkt Bokhara. Fijn afgewerkte kelimboord en coloriet. Met certificaat.

    A Russian hand-knotted wool on wool carpet, marked Bokhara. Finely finished kilim border and color palette. Certificate included.
    No longer available
    Dim. 181 x 111cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #418
    Hergé

    2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.

    A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #567

    Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.

    A small bust carved from bone, depicting half of a face and half of a skull with a beard, on a stand, under a glass dome on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 17cm & 30 x Ø14cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #311
    Val Saint Lambert

    Een grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.

    A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233
    Hergé

    “De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.

    "The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #288
    Limoges France

    Een Frans porseleinen inktstel, met Chinoiserie tafereel. Onderaan gemerkt Limoges Dynasty.

    A French porcelain ink set, with a Chinoiserie scene. Marked Limoges Dynasty at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16x26x7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #66
    NV Hardglas Zoetermeer

    Een vintage glazen toogvitrine met messing frame en 1 klepje vooraan. Glas achterzijde manco. Bovenzijde glas gemerkt.

    A vintage glass display cabinet with a brass frame and 1 front flap. Glass at the back is missing. Glass top marked.
    No longer available
    Dim. 16 x 47 x 71cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #42
    Goebel

    “Dobermann”. Een beeld van geglazuurd biscuit. Gemerkt.

    "Dobermann". A sculpture in glazed biscuit. Marked.
    No longer available
    Dim. 35 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More