Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar dekselpotten van chinees porselein met blauw en wit decor versierd met bloemen en tempelleeuwen.

Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw en wit decor versierd met bloemen en tempelleeuwen.

Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de lions du temple.
Dim. h: 43 cm
SKU: 2604220501.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #501
Estimate: € 260 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #627

    Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.

    Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm - 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #531

    Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.

    Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #618

    Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en faïence de Nankin, orné d'un décor de guerriers. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #5
    Goebel

    “Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.

    "Mutters Liebste". Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #653

    Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.

    Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #671

    Een driedelig koffiestelletje van porselein en verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een suikerpot en een melkpotje.

    Service à café trois pièces en porcelaine et métal argenté composé d'une cafetière, d'un sucrier et d'un pot à lait.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm - 6 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #483

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #568

    Twee dekselvaasjes van cloisonné.

    Deux vases à couvercle en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #619

    Een Indische gouache op zijde.

    Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 77 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #626

    Een lot Brussels porseleinen hoornvaasjes. Tien stuks, waarbij zes telkens een koppel vormen.

    Lot de vases cornets de porcelaine de Bruxelles. Dix pièces dont six forment chaque fois un couple.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #661

    Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.

    Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #15
    Lumedart

    “Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.

    "Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #617

    Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.

    Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #405
    Ernst Karstens Keramik
    Period: 1960 - 1970

    Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.

    Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #613

    Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.

    Une paire de vases Satsuma en faïence du Japon
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #684
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #443

    Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #564

    Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.

    Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #215

    Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.

    Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #445

    Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.

    Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240

Other lots in this auction

  • #481

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #393

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm h:30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101
    Louis Vuitton

    Een zilverkleurig lederen Mahina handtas. Datacode MB1408.

    Un sac à main Mahina en cuir argenté. Code de données MB1408.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #625

    Een kleine eikenhouten gatelegtafel.

    Une petite table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 128 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #19
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.

    "Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 36 cm x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.

    Miroir rond de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 77 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #492

    Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. 130 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #249

    “Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29,5 cm x 34,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #573

    Een netsuke in de vorm van een Boeddha, erotische voorstelling, van tropisch hardhout. We voegen er nog twee houten netsuke’s in de vorm van een varken en een kip aan toe.

    Un netsuke en forme de Bouddha, représentation érotique, en bois dur tropical. Nous ajoutons deux autres netsukes en bois en forme de cochon et de poulet.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
  • #139
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #333
    Lladro

    “De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.

    "La porteuse d'eau", "Deux soeurs", "La fille aux pigeons". Trois groupes en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm - 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #406

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
    No longer available
    Dim. 268 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More