#79‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#394G Meirsesonne“Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.
"Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.No longer availableDim. 48 x 58cmEstimate: € 80 / 120 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Sailing ship". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 260 -
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#104Rik SchaepherdersPeriod: 1863-1949‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#580Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
A necklace of freshwater pearls and spinel with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300