Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.

Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.

Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches, sur fond à motif écaillé. Marque sous la base.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2105190771.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #771
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #693

    Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.

    Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.

    Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. (194 x 40 cm) x 6
    Estimate: € 200 / 300
  • #687

    Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #872

    Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.

    Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #629

    Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 154 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #627

    Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.

    Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #647

    Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.

    Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #744

    Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.

    Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #293

    Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.

    Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #853

    “Guan Yin” & “Wijze”. Twee Chinese beelden van gebeeldhouwd hout, waarbij het tweede met koperinleg.

    ”Guanyin” & “ Sage”. Deux statues chinoises en bois sculpté, la deuxième avec incrustations en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Capo di Monte

    Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.

    Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #703

    Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #494

    Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw

    Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #697

    Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #701

    Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #628

    Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #726

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.

    Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 257 x 147 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #875
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #651

    Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.

    Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 1200 / 1400

Other lots in this auction

  • #169
    Auguste Gerboux
    Period: 1838 - 1878

    Weidelandschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1868.

    ”Paysage champêtre et vaches”. Huile sur toile. Signée et datée 1868.
    No longer available
    Dim. 47 x 64 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #680

    Een in markies geslepen diamant van 0,52 ct. Kleur H. SI1. Met HRD certificaat.

    Un diamant marquise de 0,52 ct. Couleur H. SI1. Avec certificat HRD.
    No longer available
    Estimate: € 950 / 1100
  • #331

    Een Italiaanse vaas van groen glas met een decor van vlinders in zilveropleg. Gemerkt.

    Un vase italien en verre vert et décor de papillons argentés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #857

    “Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.

    ”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #39
    Paul Esbroeck

    Een lot van vier etsen, gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot comprenant quatre eaux-fortes, toutes signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 en 10 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #679

    Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.

    Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.
    No longer available
    Dim. Ø: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #125

    Een parelhalssnoer met zoetwaterparels en amethist en met een bijpassende armband. Met zilveren slotjes.

    Un collier de perles d’eau douce et une améthyste , avec bracelet assorti. Fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 350
  • #542

    “Parijs in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dubuc

    ”Paris durant l’hiver”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Dubuc’.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #379

    Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.

    Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.
    No longer available
    Dim. H 16,5 cm; D 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #734

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499

    Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.

    Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #473

    Een oude projector met een groot deel accessoires en films.

    Un ancien projecteur et beaucoup d’accessoires et films.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More