Similar lots by type
-
#826
Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableEstimate: € 130/180 -
#501
Een Guan-yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Eén vingertje manco.
Guanyin en porcelaine monochrome blanc d’après les blancs de Chine. Un doigt manque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 75/100 -
#548
Een paar vierhoekige vazen van Cantonporselein, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkels.
Paire de vases carrés en porcelaine de Canton décoré de fleurs et de papillons. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#367
Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40/50 -
#583
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#364D.W.
Een porseleinen dessertserviesje met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Petit service à dessert en porcelaine à décor doré. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#651
Een Chinees paneel met drie porseleinen plaquettes met personages, landschappen en tekens in een houten frame.
Panneau chinois avec trois plaquettes en porcelaine représentant des personnages, des paysages et des symboles dans un cadre en bois.No longer availableDim. 164 x 28 cmEstimate: € 120/200 -
#298
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#264Winterling, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.
Service à dîner en porcelaine avec garniture à café et à thé, avec décor en bleu cobalt et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#517
“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#648
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel op drie poten en met rond blad van cloisonné.
Tabouret en bois dur sculpté sur tripode et avec tablette ronde cloisonnée.No longer availableDim. h: 91; Ø: 43 cmEstimate: € 300/350 -
#473
Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300/1500 -
#418
Een lot borden waarbij twee van het Koninklijk Serment St. Joris te Brussel, één van het Groot Serment ‘Union et Constance’ te Brussel, een Duits Keizerlijk militair bord van het régiment Saarburg uit 1914 en een herdenkingsbord ter gelegenhied van 150 jaar België, op 1500 exemplaren geproduceerd door Villeroy & Boch.Toegevoegd drie tinnen Sermentsborden.
Lot d’assiettes dont deux du Serment Royal St-Georges et une du Grand Serment Union et Constance de Bruxelles, une assiette militaire Empire Allemande du régiment de Saarburg (1914) et une assiette commémorative 150 ans Belgique, sur 1500 exemplaires (Villeroy et Boch). Ainsi que trois assiettes de serment en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#467
Een theepot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig tafereel. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#828
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#287
“De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.
“La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#521
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor met gelukstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanche de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/140 -
#288
Een paar coupes van kobaltblauw porselein in de stijl van het Sèvresporselein, versierd met meerkleurige gedrukte en met wit opgehoogde decors en met verguld messingen monturen.
Paire de coupes en porcelaine à décor sur fond bleu cobalt dans le goût des porcelaines de Sèvres. Décor imprimé et rehaussé. Montures en laiton doré;No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#458
Een theepot van Chinees porselein met meerkleurige personages en planten in met roze omzoomde uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnage et de plantes dans des cartouches entourées de rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/70 -
#393Georges Boyer, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#643
Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240/280 -
#820
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#611
Een Chinees porseleinen plaquette meerkleurige voorstelling van Boeddha met begeleidende tekst.
Plaquette en porcelaine de Chine à représentation polychrome du Bouddha, avec texte.No longer availableDim. 81 x 44 cmEstimate: € 320/360
Other lots in this auction
-
#102
Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#346
Een staander van plexi en metaal.
Piédestal en plexi et métal.No longer availableDim. H. 129 cmEstimate: € 60/100 -
#479Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100/120 -
#451
Een Afrikaans sculptuur van been.
Sculpture africaine en os.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#166
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#332
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#117
Een antiek naaisetje met zilver in een houten kistje. Vingerhoedje manco. Eerste helft XIXe eeuw. Geschonken door de toenmalig burgemeester van Ganshoren aan zijn nicht in 1868. (Zie document)
Garniture à coudre ancienne en argent dans un coffret en bois. Dé à coudre manque. Premier moitié du XIXe siècle. Cadeau du maire de Ganshoren à sa nièce en 1868 (voir document).No longer availableDim. 13 x 19 cmEstimate: € 140/150 -
#621
“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#827
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#383
Serie van 7 roompotjes met deksels van blauw en wit porselein versierd met een Brindille fleurie-motief. Doornik, einde XVIIIde eeuw, onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Diverse haarscheurtjes.
Suite de 7 crémiers couverts en pâte tendre bleue et blanche à décor brindille fleurie. Tournai, fin XVIIIe siècle. Marque aux épées croisées. Plusieurs cheveux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#225
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,25 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 250/300