Similar lots by type
-
#381Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Val St. LambertEen grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 30 -
#148Val St. LambertEen garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. h: 40,5 & 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#803Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.
Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#128Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore. Portent une marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 140 -
#399Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#13Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.No longer availableDim. H 16,5 cm; D 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#811Een reeks van zes gekleurde wijnglazen van geslepen kristal.
Une série de six verres à vin de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#804Een reeks van zes wijnglazen van geslepen rood Boheems kristal. We voegen er drie kleurloze glazen karaffen aan toe.
Une série de six verres à vin en cristal de Bohème rouge taillé. Nous ajoutons trois carafes incolores.No longer availableDim. h: 23 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#769Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#371Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 19; Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#417Val St. LambertEen lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#383Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm; b 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#778Val St. LambertEen grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.
Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#351Val St. LambertEen kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.
Bol et plat en cristal taillé incolore aux montures dorées. Avec marques.No longer availableDim. Ø: 23 & 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#709Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#398BacaratEen siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#595Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#767Drie boterstolpen en een coupe van geslepen kleurloos kristal.
Trois beurriers et une coupe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#421Val St. LambertEen groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#807Een kleurloos kristallen karaf met drie borreltjes, versierd met zwarte voetjes en met zwarte stop.
Une carafe en cristal incolore et bouchon noir, ainsi que trois verres à goutte, le tout décorée de petits pieds.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#791Een karafje en zes borrelglaasjes van mauve en kleurloos geslepen Boheems kristal. Op presenteerspiegeltje.
Une carafe et six petits verres à goutte en cristal de Bohème taillé incolore et mauve. Sur un petit plateau miroir.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#329Leon LommaertPeriod: 1904-1978“Landschap te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Paysage à Schilde”. Fusain sur papier. Signé et daté 1966.No longer availableDim. 21,5 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#744Greet Rossau“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 72 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Adrienne Sotteau“Koppel in een herberg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Gand, 53’.
”Couple dans une auberge”. Huile sur toile. Signée et datée :’Gand, 53’.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 260 / 340 -
#101Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#729Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Vue sur le village”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 200 / 260 -
#775HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220 / 280 -
#530Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale oranje diamant van ± 0,24 ct.
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant orange central de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 120 / 160 -
#412Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50 / 80 -
#247Een bronzen sierschotel, versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un plateau de décoration en bronze, décorations de fleurs en haut-relief.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653“Vliegeraar”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Homme au cerf-volant”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#334H. Martens“De brug over de vaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Pont sur un canal”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 50 / 80

