#275Een rood- en geelkoperen aquamanile.
#437Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
#41Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 40 / 50
#469Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
#499“Compositie 774”/ Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
#594Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Zicht op een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
Vue d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 97 x 146 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een 14 karaats geelgouden vingerhoed bezet met turkoois. In originele doos.
Dé à coudre en or jaune 14 K serti de turquoise. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 180 / 250 -
#689Een vintage designlamp met kunststoffen kap aan een verlengbare verchroomde arm.
Une lampe au design vintage avec un abat-jour en plastique sur un bras chromé extensible.No longer availableDim. h: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un rubis central de +- 7 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1400 / 1700 -
#657“Romain Malfliet”. Kunstboek ed. 1980.
#457Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein.
#649“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Een Amsterdamse gravure door Carolu Allard. Mogelijk XIXe eeuwse herdruk naar de XVIIe eeuw.
“Foederatum Belgium nec non Ducatus Bremensis, ac etiam fluminis Albis” Une gravure d'Amsterdam par Carolu Allard. Peut-être une réimpression du 19e siècle d’après le 17e siècle.No longer availableDim. 40 x 51 cmEstimate: € 60 / 100