Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.

Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.

Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.
Dim. h: 38 cm
SKU: 2501220091.
Category: Koper.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #335

    Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).

    Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).
    No longer available
    Dim. h: 19 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #275

    Een rood- en geelkoperen aquamanile.

    Un aquamanile rouge et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #437

    Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.

    Table à thé antique asiatique en cuivre sur un socle en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. Ø: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41

    Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.

    Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. 13 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #638

    Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.

    Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).

    Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).
    No longer available
    Dim. h: 17 - 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #346

    Een gehamerde rood koperen schaal op roodgepatineerde gietijzeren staander.

    Un bol en cuivre rouge martelé sur un support en fonte patinée rouge.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #485
    Frerard à Anthinne

    Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.

    Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 236 x 51 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229
    J. Wollenhauven

    “Korenvelden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Champs de blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354
    F. Furet

    “Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.

    Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #244
    K. M. Van de Laar

    “Winters zicht met hoeves aan een stroom” & “Houtsprokkelaars met paardenkar in het bos”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Vue d'hiver avec fermes au bord d'un ruisseau & Ramasseurs de bois avec charrette à cheval dans la forêt. Huile sur panneau. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #419

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.

    “Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #227

    Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.

    Un ange en bois doré sur socle d'après exemple baroque.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #113

    Een toiletstel van vermeil, bestaande uit drie potjes met gegraveerd kleurloos kristal, vier borstels, een handspiegel en een kam. Londense keuren, makersmerk A&Co.

    Ensemble de toilette en vermeil composé de trois pots avec cristal incolore gravé, quatre brosses, un miroir à main et un peigne. Poinçons de Londres, marque de fabricant A&Co.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #197

    Een Zuid-Franse processielantaarn van smeedijzer op houten stok. XIXe eeuw.

    Lanterne de procession en fer forgé du sud de la France sur un bâton en bois. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 210 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #120

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een centrale robijn van +- 0,75 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille marquise et de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 1 ct et d'un rubis central de +- 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 4,29 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #319
    P.L. Debucourt

    “La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Drie gravures naar werken van Carle Vernet.

    “La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Trois gravures d'après des oeuvres de Carle Vernet.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm, 37 x 27 cm, 36 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #672
    Royal Doulton & Co.

    “A stitch in time”. Een porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.

    Un point dans le temps. Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #26

    Een zwart gelakt houten bijzetstoeltje, versierd met vergulde en rode motieven en met inlegwerk van parelmoer. De zit met cannage. Japanse stijl.

    Chaise d'appoint en bois laqué noir, décorée de motifs dorés et rouges et d'incrustations de nacre. La siège cannée. Style japonisant.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More