Similar lots by type
-
#275Een rood- en geelkoperen aquamanile.
Un aquamanile rouge et laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#638Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.
Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#335Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).
Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).No longer availableDim. h: 19 & 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#437Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
Table à thé antique asiatique en cuivre sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
Une boîte à tabac en laiton. Date 1876 gravée dans le couvercle.No longer availableDim. 13 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#268Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).
Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).No longer availableDim. h: 17 - 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346Een gehamerde rood koperen schaal op roodgepatineerde gietijzeren staander.
Un bol en cuivre rouge martelé sur un support en fonte patinée rouge.No longer availableDim. Ø: 36 cm h: 70 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#413Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
Grand plat en porcelaine à décor en relief de jonquilles.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#359“Kinderparade”. Olieverf op paneel.
“Défilé des enfants”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#562Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Drie vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 75 / 100 -
#236Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509“Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderij op paneel. Draagt handtekening.
« Abstrait ». Une peinture à l'huile double face sur panneau. Signée.No longer availableDim. 98 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Een 18 K geelgouden halssnoer bezet met halfedelstenen.
Un collier en or jaune 18 carats serti de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 20,27 gEstimate: € 400 / 500 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#3BochArt deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.
Vase art déco, marqué et numéroté D5461.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#240Een 18 K witgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,35 ct.
Une bague pour homme en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 700 / 800 -
#144V. Placquet“De Graaf van Halfvasten bij de kinderen op school”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar het origineel van Ferdinand De Braekeleer. Kleine perforatie.
“Le Comte du Demi-jeûne avec les enfants à l'école”. Huile sur toile. Signée. D'après l'original de Ferdinand De Braekeleer. Petite perforation.No longer availableDim. 105 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#371Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor. Haarscheurtje op de bodem. Tijdperk Qianlong.
Une assiette en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc. Cheveu sur le fond. Époque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 40 / 60

