Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,24 ct.

Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,24 ct.

Une paire d’améthystes en forme de poire ayant un poids total de ± 3,24 ct.
SKU: 2105190500.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #29

    “De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.

    “Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #629

    Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 154 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #869

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #93

    “Gouden jacht 1679”. Een handgemaakte scheepsmaquette.

    ”Chasse en or, 1679”. Une maquette fait main.
    No longer available
    Dim. l: 60 en h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #760

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    ”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm.
    Estimate: € 60 / 100
  • #331

    Een Italiaanse vaas van groen glas met een decor van vlinders in zilveropleg. Gemerkt.

    Un vase italien en verre vert et décor de papillons argentés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #73

    Een vaas van groen geglazuurd aardewerk met een bloemendecor in reliëf. West-Duitsland.

    Un vase en faïence à glaçure verte, décors de fleurs en relief. Allemagne de l’Est.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #609

    Double face aquarel: “Laren” en “Ukkel”. Draagt een monogram: J.R. en een handtekening Joos Rafael.

    Une aquarelle double-face: “Laren & “Uccle”. Porte un monogramme: ‘J.R.’ et une signature: ‘ Joos Rafael’.
    No longer available
    Dim. 34 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #356

    Een reeks van vier rijkelijk gebeeldhouwde stoelen in barokke stijl, waarbij twee armstoelen.

    Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 200300
  • #595

    Een kogelvaas in rode glaspasta met gouden accenten.

    Un vase bille en pâte de verre rouge, accents dorés.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #864

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #241
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More