Similar lots by type
-
#689Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#682
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#540
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#530
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#539
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#555
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50/75 -
#505
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#215
Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70/100 -
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60/80 -
#146
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150/250 -
#196
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#235
Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.
Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.No longer availableDim. Ø: 83 cmEstimate: € 40/5 -
#346
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25/35 -
#506
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80/120 -
#544
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#176
Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120/160 -
#166
Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#690Brown & Beres Designs Inc.
Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#205
Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#126
Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#687
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#430
Een Chinees juwelenkastje, versierd met jade plaquettes en met messingen beslag. Met slotje.
Une boîte à bijoux chinoise, décorée de plaques de jade et de garnitures en laiton. Avec serrure.No longer availableDim. 24 x 17 x 13 cmEstimate: € 120/140 -
#259Paul Permeke
“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mer dure." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 200/300 -
#3
Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.
Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.No longer availableDim. h: 5 - 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#162Hilaire Bals
“Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Canards sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 500/700 -
#607
Een lot van twaalf miniatuur Chinees porseleinen vaasjes. In hangkastje.
Lot de douze vases miniatures en porcelaine de Chine. Dans un placard à suspendre.No longer availableDim. H:3-5cmEstimate: € 40/60 -
#673
Een stereofototoestel/viewer met zeer grote collectie bijbehorende glazen plaatjes.
Une caméra/visionneuse stéréo avec une très grande collection de plaques de verre l'accompagnant.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#611
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 40/60 -
#568F. Dierickx
“Familie”. Een gesculpteerd houten beeld. Op onderzijde gesigneerd en gedateerd ‘68.
"Famille". Une statue en bois sculpté. Signée et datée '68 en bas.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/140 -
#510Louis Vuitton
Een klein schoudertasje.
Un petit sac à bandoulière.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#12Edward Van Mieghem
“Mishaegen”. Een ets, genummerd 5/50 en gesigneerd.
"Mishaegen". Une gravure, numérotée 5/50 et signée.No longer availableDim. 19 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#444Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991
“Huis bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Maison au bord d'un étang". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/180 -
#640
Een lot karaffen in gegoten en geslepen glas. We voegen er een glazen vaasje - blauw in de massa - aan toe.
Lot de carafes en verre coulé et taillé. On y ajoute un vase en verre - bleu dans la masse -.No longer availableDim. H:26-32cmEstimate: € 60/100