Other lots in this auction
-
#144Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#163Een paar hout gesculpteerde beeldjes van paarden, belegd met koper en parelmoer.
A pair of wood sculpted figurines of horses, covered with copper and mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 28cmEstimate: € 35 / 70 -
#248Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
A lot of 6 pewter and silver-plated tea and coffee service.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#42Een replica polyester Duitse pinhelm.
A replica polyester German pin helmet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#8Een lot van vintage 2 poppen in hout en porcelein op metalen staander.
A lot of 2 vintage dolls in wood and porcelain on a metal stand.No longer availableOnline onlyDim. 47 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#279Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

