#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#119Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyDim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30 / 35 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#176Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
#275Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
#210Een Dagestan tafellopertje van wol.
A Dagestan table runner made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 127 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
A vase of cut colorless crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35