#48Een lot van 20 stuks verzilverd tafelgerei.
A lot of 20 pieces of silver plated tableware.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#231HamadanHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 95 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#170S. RemersEen lot van 2 kaders met bloemen “S Remers”.
A lot of 2 frames with flowers "S Remers".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#175L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#130Een lot van 6 kristal geslepen en 7 kristal gekleurde wijnglaasjes.
lot of 6 crystal cut and 7 crystal colored wine glasses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45