#7Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43Een kristallen bonbonschaaltje met zilveren handvat.
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
#138Maria Innocentia hummelEen Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55 -
#175L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#71Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#4Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyDim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
#12Drie diverse vazen van Satsuma aardewerk.
Three various vases of Satsuma pottery.No longer availableOnline onlyDim. H. 36,5, 25 & 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80