#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#111M.J. HummelEen beeldje van een fotograaf gemerkt GOEBEL , getekend M.J. Hummel .
#164Een paar spekstenen potjes met Egyptisch thema, waarvan 1 ornament met deel kop afgebroken.
A pair of soapstone pots with an Egyptian theme, of which 1 ornament with a partial head has broken off.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 35 / 45 -
#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
Two silver-plated metal aircraft models on wooden feet. Scale 1/200. - Fokker F-27 'Friendship' - 1955 - Boeing 314 'Clipper' - 1938No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#174P. DuvalEen lot van 2 vergulde kaders gelabelled “P Duval”.
A lot of 2 gilded frames labeled "P Duval".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#45Een vergrootglas met parelmoeren ingelegd handvat.
A magnifying glass with mother-of-pearl inlaid handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Een lot van 6 kristal geslepen en 7 kristal gekleurde wijnglaasjes.
lot of 6 crystal cut and 7 crystal colored wine glasses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45