#71Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#115Eduard CoolsBoeren erf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
#135Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#177Een Chinees hoedje als in Kuifje en de blauwe lotus.
A Chinese hat as in Tintin and the blue lotus.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#238Indo-KeshanHandgeknoopt wollen karpet.
#70Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50