#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#130Een lot van 6 kristal geslepen en 7 kristal gekleurde wijnglaasjes.
#53Een set van 2 indonesische danseressen in hout .
#135Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#61Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
A set of 2 hanging vases with an angel, marked Dresden on the back.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 25