Similar lots by type
-
#626Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1117Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180 / 220 -
#946Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#576Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#586Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#216Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600 / 1000 -
#666Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#956Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1127Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#1122Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#606Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1106Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80 / 100 -
#536Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1120Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#926Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#1116Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180 / 220 -
#1101Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1118Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250 / 280 -
#1109Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#596Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een zwaar gebeeldhouwde tweeledige buffetkast met twee deuren onderaan en drie paneeldeurtjes bovenaan in een gebroken front, een verlengbare tafel en een armstoel.
Garniture de salle à manger en chêne sculpté comprenant un buffet sculpté, ouvrant à deux portes vers le bas et à trois portes vers le haut. Fronton brisé, une table à allonges et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#1104Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#906Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#916Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1125Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#240ChopardEen platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Montre de dame en platine au bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 27 gEstimate: € 1300 / 1600 -
#282Een wit- en grijsgepatineerde paravent met drie panelen met een romantisch decor van personages in een landschap.
Paravent laqué gris et blanc à trois panneaux décorés de personnages romantiques dans un paysage.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden voor de keizer. Onderaan gemerkt en met houten voetstukjes. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome représentant des festivités pour l’empereur. Marque sous la base et socles en bois tourné. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 500 / 800 -
#189Hollandse School“Vissers op de oever bij een stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder.
“Pêcheurs au bord de l’eau devant une ville”. Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#1022“Dame met hoed bij boomstronk” & “Jonge vrouw met jurk”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Dame au chapeau près d’une souche d’arbre” et “Jeune femme à la robe”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur socle. Sans marque. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#531Een spekstenen stempel en een porseleinen zalfpotje in etui. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Cachet en pierre de lard et une petite boîte à onguent dans un étui. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1126Een halllamp van brons, versierd met guirlandes en getooid met een arend en met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Lampe de vestibule en bronze décorée de guirlandes et surmontée d’un aigle. Coupe en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#344Een wandspiegel van verguld en witgepatineerd hout in Empirestijl, versierd met een bloementuil in het fronton.
Miroir en bois doré et patiné blanc de style Empire. Décoré d’un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 124 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#472Een opiumflesje van ivoor en koper, versierd met een vogel en een davidster.
Flacon à opium en ivoire et cuivre décoré d’un oiseau et d’une étoile de David.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1046Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#369Een lot oude gravures, bestaande uit twee ingekleurde zichten op Antwerpen, een zicht op de Abdij van Malmedy.
Lot de gravures anciennes comprenant deux vues colorées d’Anvers et un vue de l’abbaye de Malmédy.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#675Een broche en drie verschillende armbanden van verzilverd metaal.
Une broche et trois bracelets en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 100

