Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
Dim. H: 25 cm
SKU: 2901190281.
Category: Kristal.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #757
    Baccarat

    Een drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.

    Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #741
    Swarovski

    Een vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.

    Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #414

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #23
    Val-st-Lambert

    Een vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #893

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.

    Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #890

    Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.

    Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #767
    Val St. Lambert

    Een art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.

    Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #382
    Val St. Lambert

    Een driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #123

    Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.

    Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.

    Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283
    Val St. Lambert

    Een paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #57

    Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #895

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.

    Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.

    Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 35 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #451
    Val St. Lambert

    Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 34 / 40

Other lots in this auction

  • #170

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,38 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or rose sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,38 ct.
    No longer available
    Dim. 1,70 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #122
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    ”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #279
    Charles Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Boer op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.

    ”Fermier et basse-cour”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #635

    Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.

    Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 153 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #225

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een hartvormige Afrikaanse smaragd van ± 2 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et une émeraude africaine de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #238

    Een vaas van meerkleurig aardewerk, versierd met bladeren, bessen en vier vogeltjes in hoogreliëf. Eén snaveltje licht beschadigd.

    Un vase en faïence décoration de feuilles, baies et de quatre petits oiseaux en haut-relief. Un petit bec d’oiseau cassé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #677

    Een porseleinen snuffbottle met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Un flacon en porcelaine polychrome, décor de personnages dans un paysage. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #355

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.

    Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto: 69,97 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #664
    J. De Busschere

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    ”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Dim. 40 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1600 / 11800
  • #879

    Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.

    Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #101

    Een oude apothekersweegschaal. Compleet.

    Une balance de pharmacie ancienne. Complète.
    No longer available
    Dim. 33 x 35 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More