Similar lots by type
-
#168Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750 / 850 -
#198Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.No longer availableDim. 1642,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#141Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.
Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.No longer availableDim. h: 15 & 17 cm 386,60 gEstimate: € 180 / 240 -
#188Een zilveren peper-, zout- en mosterdstelletje. Met glazen recipiënten. Engelse keuren. Gewogen zonder glaasjes.
Un ensemble sel, poivre et moutarde en argent. Avec récipients en verre. Poinçons anglais. Pesé sans verres.No longer availableDim. 139,95 gEstimate: € 60 / 70 -
#83Een paar bekertjes van 925% zilver op houten voetstukjes. Gemerkt van Wolfers.
Une paire de tasses en argent 925 sur socles en bois. Marquées par Wolfers.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#207Een lot zilver, bestaande uit een wijnfilter met Engelse keuren, en twee tastevins, waarbij één met een munt met beeltenis van Karel IV van Spanje uit 1796.
Un lot d'argent, composé d'un filtre à vin avec des poinçons anglais, et de deux tastevins, dont un avec une pièce représentant Charles IV d'Espagne de 1796.No longer availableDim. 226 gEstimate: € 80 / 120 -
#148Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.
Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.No longer availableDim. l: 35 cm 806,45 gEstimate: € 400 / 450 -
#217Een reeks van twaalf zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt.
Un ensemble de douze cuillères en argent dans un étui. Marqué.No longer availableDim. 259 gEstimate: € 100 / 120 -
#400Een dubbel fotokader van Sterling zilver. Engelse keuren.
Un double cadre photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 270 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Een 18 K geelgouden ketting met hangers bezet met een klavertje vier met een parel en met de Heilige Maagd.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentifs sertis d'un trèfle à quatre feuilles avec une perle et la Sainte Vierge.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#203Een bronzen mazarinluchter met acht lichtpunten in Lodewijk XVI-stijl, versierd met acanthusbladeren, masken en palmetten.
Lustre Mazarin en bronze à huit points lumineux de style Louis XVI, à décor de feuilles d'acanthe, masques et palmettes.No longer availableDim. h: 75 c:mEstimate: € 2100 / 300 -
#47Een gesculpteerde albasten sierconsole met vruchten.
Une console ornementale en albâtre sculpté avec des fruits.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Felix De Boeck“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 192 x 133 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70BuchererEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 46,89 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#346Een ovaal bijzettafeltje met tussenblad. Eén bevestiging van een pootje te herstellen.
Une table d'appoint ovale avec entretoise. Fixation d'un pied à réparer.No longer availableDim. 80 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#123Een lot van vijf archeologische vondsten uit Luristan (West-Iran). Een bronzen paardenbit (L. 25 cm, ca IXde eeuw v.C.). Een bronzen enkelband (Ø 11,5 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen beeldje van een tweekoppig dier (H. 8 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen gesp (L. 8 cm, ca VIIde eeuw). Een bronzen staaf van een grafbeeld (H. 34 cm, ca VIIIste eeuw).
Un lot de cinq découvertes archéologiques du Luristan (Iran occidental). Un mors de cheval en bronze (L. 25 cm, ca IXe siècle av. J.-C.). Un bracelet de cheville en bronze (Ø 11,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) ) Une statuette en bronze d'un animal bicéphale (H. 8 cm, env. VIIIe siècle av. J.-C.) Une boucle en bronze (L. 8 cm, env. VIIe siècle) Une barre en bronze d'une statue funéraire (H. 34 cm, env. . VIIIe siècle).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#450BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 325 x 210 cmEstimate: € 400 / 500 -
#347Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.
Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#460GabbehEen handgeknoopt Iraans wollen karpet.
Un tapis en laine iranien noué à la main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 80 / 120

