#493Een witgepatineerd Afrikaans houten Kifwebemasker. Songye, D. R. Congo.
Masque Kifwebe en bois patiné blanc. Songye, Congo.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#439“Man met krant aan de haard”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Homme lisant son journal près de l’âtre”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
#3Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
#215Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#432“Vissen”. Zeefdrukken.
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#603Een driedelig art deco klokstel van meersoortig marmer met een hondje van zamak. Restauratie en beschadiging aan een casolette.
Garniture de cheminée art déco trois pièces en marbre de différentes couleurs, Pendule ornée d’un petit chien en régule. Restauration et dégât à l’une des cassolettes.No longer availableDim. h: 13 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#663Een vaas van rood Muranoglas met meerkleurig millefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge à décor millefiori multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#394Een Lodewijk XVI armstoel van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke bekleding te vernieuwen/schoon te maken.
Fauteuil Louis XVI en noyer sculpté. Couverture d’origine à nettoyer ou à renouveler.No longer availableEstimate: € 120 / 200