#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#593Bronzen carrouselpaard.
#44Titelpagina van de ‘Atlas Maior’. Gedrukt bij Pieter Mortier te Amsterdam. XVIIIe eeuw.
Page de titre de l ' Atlas Maior . Imprimé par Pieter Mortier à Amsterdam. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 49 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#408Rond rokerstafeltje van getorst eikenhout met gegraveerd koperen blad.
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,08 ct. Et un saphir central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 200 / 300 -
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#349“Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#518Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 50