#316Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
#116Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
#679De Smedt“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#650Een kwartrond kastje van gefineerd mahoniehout, ingelegd met een messingen bies. Wit marmeren blad. Kleine letsels aan fineer. XIXde eeuw.
Meuble en quart de rond en placage d’acajou, incrusté d’un filet de laiton. Tablette en marbre. Petits dégâts au placage. XIXe siècle.No longer availableDim. 98 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#170Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. en een centrale saffier van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,53 ct. Et un saphir central de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,23 gEstimate: € 650 / 750 -
#211Een opgezette vos.
Renard empaillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#19Spiegeltje van gebeeldhouwde en vergulde lijst met bloemen op de hoeken. Einde XIXde eeuw.
Miroir en cadre sculpté et doré avec des fleurs aux angles. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#469“Bonjour Madame Manoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100