#487Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.
#457Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#478Twee gesculpteerde houten beeldjes. Thailand.
Deux figurines en bois sculptées. Thaïlande.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
Paire de bustes aux colliers en bois.No longer availableDim. h: 40 & 43 cmEstimate: € 50 / 80
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#483Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#16Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#389Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#371Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.
Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#94Hans Meijer“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#427Vijftig chromo’s van chocolade Aiglon in hun albums.
Cinquante chromos de chocolat Aiglon dans leurs albums.No longer availableEstimate: € 80 / 120