Similar lots by type
-
#457Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
Une statue de Garuda en bois sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#478Twee gesculpteerde houten beeldjes. Thailand.
Deux figurines en bois sculptées. Thaïlande.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#233“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.
Saint Joseph . Une statue d'église en bois patiné.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#558Een paar gebeeldhouwd ebbenhouten olifantjes met gedreven verzilverde versieringen met glazen kraaltjes.
Une paire d'éléphants en ébène sculpté avec des décorations en métal argenté ciselé avec des perles de verre.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha thaï debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#487Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.
Un lot de quatre Bouddhas thaïlandais en bois doré.No longer availableDim. h: 12 - 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
Paire de bustes aux colliers en bois.No longer availableDim. h: 40 & 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#288“Accordeonist” & “Ballerina”. Twee beelden van meerkleurig Spaans porselein. Het eerste gemerkt van Nao, het andere van Miquel Requena.
Accordéoniste et Ballerine. Deux statuettes en porcelaine polychrome espagnole. La première par Nao, l’autre par Miquel Requena.No longer availableDim. h: 35 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een witgepatineerd Afrikaans houten Kifwebemasker. Songye, D. R. Congo.
Masque Kifwebe en bois patiné blanc. Songye, Congo.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#145Een platina art deco ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague art déco en platine sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 600 / 700 -
#226Een grote verlengbare tafel van gebeeldhouwd notenhout met centrale poot. Tijdperk Napoléon III. Zonder verlengbladen.
Grande table allongeable en noyer sculpté sur pied central. Epoque Napoléon III. Sans allonges.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#80Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#425VincentiEen dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#211Een opgezette vos.
Renard empaillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#296Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#326Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#531Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60


