#302
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25/50 -
#716
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Une carpette d’Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 124 cmEstimate: € 50/80 -
#836
Een tweezitsbank van grijs leder.
#278Capodimonte
Een paar biscuit kandelaars in de vorm van waterdragers.
Une paire de candélabres en biscuit, représentant des porteurs d’eau.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 120/200 -
#517
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#896
Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
#567
“Hotai met beker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï et gobelet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 80/120 -
#49Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350
”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49cm x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#122Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965
”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/130 -
#183
Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
#758
“Moeder en kind.” Een Afrikaans beeld uit gesculpteerd hout.
”Mère et enfant”. Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 40/60 -
#482
“Winters landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60/80