#397Een oude ijzeren bureaulamp met groene kap.
#839Een grote houten vogelkooi in de vorm van een kasteeltje met vier torens
Une grande cage à oiseaux en bois en forme de château à quatre tours.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#551“Jongen met masker”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”jeune homme avec un masque”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447“Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Eerste druk, 1952.
”Les nouvelles aventures de Corentin”. Paul Cuvelier. Ed. Lombard. Première édition. 1952.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#16Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
#507Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Eind XIXe eeuw. Restauratie aan de rand.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Fin XIXème siècle .No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#783Twee bronzen paardenhoofdjes, vermoedelijk gebruikt als versiering voor de dop van een karaf.
Deux têtes de chevaux en bronze, probablement utilisées comme bouchons à bouteilles.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#380Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
#519Peter Jan Schuin“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
#375Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Australische saffier van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 350 / 450 -
#116Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200