#525Lanco
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met roestvrij stalen polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#332Louis Henno
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#53
Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#155
Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500/1700 -
#220
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
#540
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale saffier van ± 2,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un saphir central de ± 2,90 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 1600/1800 -
#150Baume & Mercier Géneve
#500Juvenia
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#711Minton, England
#512
“Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Jouer sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 80/120