#202
Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
#657
Een set bowls, waarbij drie in etui en één los.
#485
Houten Mariabeeldje met zilveren kroontje. Schade aan de duim.
#280
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un saphir central de +- 0,25 ct et de petits diamants taillés en brillant d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 450/500 -
#696
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
#234H. Verheyen
“Het kaartspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#451
#67
Een pierrot van brons op een sokkeltje van albast.
#230
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,02 ct et d'onyx.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 1300/1500 -
#498
“Dame met bloem”. Een beeld van kunststof op marmeren sokkel.
#19Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
#103
Un grand vase en cristal bleu doublé à décor taillé de corbeilles de fleurs et de tiges de maïs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200