#8
Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
A bayonet in scabbard. Numbered 292587. Handle slightly bent.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 35/70 -
#551
Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#279Albert SaverysPeriod: 1886-1964
“Overstroming”, lithografie, genummerd 215/350.
"Flood", lithograph, numbered 215/350.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 30/60 -
#93
“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
"The Stevedore". A green-patinated bronze sculpture on a granite pedestal, inspired by the work of Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#570Xen
#768
Een vaas in Booms glas ontworpen door Paul Heller.
#101Comptoir General Mon H Riondet
#61
An Italian pedestal with flower pot adorned with gilt elements in plaster.No longer availableDim. h 143 cmEstimate: € 80/120 -
#95
Een snuffbox met email decor met een portret van een dame.
#596
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
#527
#558
Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).