#160Een fijne zilveren halssnoer van 835 en 925‰.
#58Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.
#542Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
#616Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#451Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
#575Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
#368Königliche Porzellan-ManufacturZeven borden van wit porselein met een afwisselend en veelkleurig decor van vruchten. Rococovleugel, met bloementuilen en een reliëfrand met vergeet-mij-nietjes-guirlande. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eerste helft XXste eeuw.
Sept assiettes en porcelaine blanche à décor varié et multicolore de fruits. Aile rococo, avec bouquets de fleurs et bord en relief avec une guirlande de myosotis. Marquée en bas en bleu sous glaçure . Première moitié du 20e siècle .No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#533Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
#115Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
Un collier de perles avec des perles d'eau douce rondes et plates.No longer availableEstimate: € 300 / 400