Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Val Saint-Lambert

Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
Dim. h 37 & 33 cm
SKU: 2709220533.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #533
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #535
    Val Saint-Lambert

    Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.

    Service de verres en cristal incolore, composé de 11 verres à eau (dont un abîmé), 11 verres à vin rouge (dont un abîmé), 11 verres à vin blanc et 9 verres à liqueur. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Dim. H:7-14cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #415
    Val Saint-Lambert

    Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.

    Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635
    Val Saint-Lambert

    Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #600
    Val Saint-Lambert

    Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Val Saint-Lambert

    Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.

    Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #368
    Val Saint-Lambert

    Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #247
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #68
    Val Saint-Lambert

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    Vase en cristal torsadé vert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #566

    Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.

    Deux tables d'appoint en bois dur sculpté de motifs floraux. Thaïlande.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #665
    Meblutil

    Een bridgetafel met inklapbare pootjes en met vilten blad. Gebruikssporen.

    Une table bridge avec des pieds pliants et un plateau en feutre. Signes d'utilisation.
    No longer available
    Dim. 79 x 79 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #173

    Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.

    Une chasuble antique avec brocart d'argent.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #667
    Wirel

    13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.

    13 albums de bandes dessinées en français. “Les Aventures de Bessy”. Editions anciennes, les numéros 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 sont premières éditions. Les numéros 2, 9, 12, 15 et 22 sont réédités. Etats moyennes à bons.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #459
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    "l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 74 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #451

    Een paar achthoekige dekselvazen van Chinees wit en blauw porselein met diverse figuren in het decor.

    Une paire de vases octogonaux à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue avec diverses figures dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #259
    Paul Permeke

    “Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mer dure." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512
    Frans Simons
    Period: 1856 - 1945

    “Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    "Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #285

    Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #629
    Felix Timmermans

    “Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.

    "Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #682

    Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.

    Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.
    No longer available
    Dim. 36 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #619
    Pierre Alechinsky
    Period: °1927

    “Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, E.A. en genummerd 1/20 buiten de plaat.

    "Composition". Lithographie en couleurs. Signée, EA et numérotée 1/20 hors planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 33 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More