Other lots by Val Saint-Lambert
#535Val Saint-LambertEen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
#415Val Saint-LambertEen gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
#635Val Saint-LambertEén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#600Val Saint-LambertZes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#677Val Saint-LambertElf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
#368Val Saint-LambertEen soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
#247Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#87Val Saint-LambertEen kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
#68Val Saint-LambertEen champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
#23Val Saint-LambertEen vaas van groen gedraaid kristal.
#566Twee gebeeldhouwd hardhouten bijzettafeltjes met bloemenmotieven. Thailand.
#665MeblutilEen bridgetafel met inklapbare pootjes en met vilten blad. Gebruikssporen.
#173Een antieke kazuifel met zilverbrokaat.
#667Wirel13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.
#259Paul Permeke“Woelige zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#285Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.
#682Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
#619Pierre AlechinskyPeriod: °1927“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, E.A. en genummerd 1/20 buiten de plaat.
"Composition". Lithographie en couleurs. Signée, EA et numérotée 1/20 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 300 / 400